داستان منطقه مرگ کلش اف کلنز چیست؟

عنصری از راهنماهای خاصی است که می توانید مرتباً آنها را کشف کنید. این مناطق بر روی راهنما تنظیم شده است ، به طوری که پس از قسمت بزرگی که از آن شهر یا چهارشنبه به طور کلی در قسمت راهنما استفاده می شود ، مروارید شدن به یک نقطه خاص را پیش بینی کنید. به طور منظم از لحظه نهم ، قسمتهای عمده این منطقه باعث می شوند کارت ویزیت خود را بگذرانند تا از ساعت حمله آنها Dark مخلوط یا مخزن مرکز شهرداری آنها اطمینان حاصل شود. تعداد زیادی از بازیکنان تمایلی به حمله به این پایگاه ها در هنگام حمله یا یک حمله معمولی ندارند ، وقتی به این پایگاه ها نزدیک می شوند و بدون هیچ گونه حمله ای به آنها حمله می کنند ، با این وجود در تمام واقعیت ها حمله به چنین پایگاه هایی فوق العاده ساده است ، صرف نظر از اینکه این یکی از اساسی است یا خیر. دستورالعمل برای حمله به چنین پایگاه هایی. . آجیل و پیچ و مهره را دنبال کنید. شما می توانید بدون کشش زیاد این پایه را 3 ستاره کنید.

برای منطقه مرگ

منطقه مرگ واقعاً نوعی ظرفیت است ، یعنی اجازه نمی دهد قدرتها به سمت این ساختار حرکت كنند ، هنگامی كه آنها فضای غیرقابل تحمل را بین قدرتهای متجاوز و ساختار زیر قرار دهند ، تا قدرتها بتوانند به آن حركت كنند. . در ویدئوی زیر می توانید یک مورد از منطقه عبوری را مشاهده کنید:

در صورتی که نیروهای مسلح خود را در پایگاه راهنمایی رها کنید ، آنها به دور خود حرکت می کنند. تا زمانی که ساختارها را در اینجا پاک نکنید ، سربازان شما با توجه به اینکه کشش قابل توجهی بین سربازان و محل پایگاه وجود دارد ، دوباره حرکت خواهند کرد و به سمت منطقه حرکت نخواهند کرد. علاوه بر این ، یک لایه دوم نیز روی تقسیم کار وجود دارد که رسیدن به قدرت را به نقطه کانونی پایه از آن قسمت غیرقابل تصور می کند.

این نوع موارد به دلایلی خاص خرید اکانت کلش مورد استفاده قرار می گیرند ، که باید در مورد آنها بدانید. به حقیقت می گویند ، منطقه مرگ با ارزش است ، هنگامی که متجاوز وارد نمی شود و سرنخ چگونگی حمله به انرژی را ندارد ، در هر صورت منطقه مرگ بی معنی است و فقط تقسیم کننده ها و فضا گم می شوند!

منطقه عبور را حمله کنید

با توجه به مبانی مشروع ، اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که همه گزینه ها را در نظر بگیرید و روی گزینه های عجولانه حل نکنید. از همان ابتدا ، از همه قسمت های منطقه تخریب حمله به شما حمله می کنید ، زیرا به خودتان می گویید که این منطقه همه چیز راجع به آن فکر نمی کند و از آن قسمت می توانید بدون اینکه بخش بزرگی از کشش داشته باشد به مرکز شهر یا مرکز کانونی نفوذ کنید. راهنمای. با این حال ، به چه دلیلی این را باور دارید؟ اساساً با توجه به این واقعیت که مردی که کارت را تغییر داده است شما را مجبور به حمله از همه تمرکز می کنید!

انگیزه پشت سپر این است که شما را از سود بردن باز دارد ، با این هدف که هرگز کاری را که پیش بینی می کنید انجام ندهید. از یک نکته دیگر تحقیق کنید. شما می توانید ساختارهای بیشماری را از قسمت Demise Zone تصحیح کنید ، که مقابله با سموم مختلف و مجریان مختلف نیست و در نتیجه حمله از قسمت دیگر قابل قبول نیست.

هرگز از ناحیه عبور حمله نکنید!

در هر صورت ، شما باید یک شوک را پیش بینی کنید ، زیرا مشخص نیست که چه چیزی در منطقه مرگ در حال حل و فصل است ، ممکن است یک رمز و راز تسلا یا یک بمب گلشی باشد. حمله به منطقه عبوری با انرژی بسیار مشکل است ، به این دلیل که واقعاً نمی توانید آنچه را که رخ خواهد داد ترتیب دهید.

در هجوم های معمولی باید روی تخریب ساختار رقیب متمرکز شوید ، اما با استفاده از این تکنیک برای راهنمایی ، مسئله ای را برای شما ایجاد می کند که قدرت های شما به نقطه کانونی راهنما نروند و توسط ساختارهای مختلف پراکنده و ویران شوند. . در چنین حالتی مدافع موفق خواهد شد ، اما این چیزی نیست که ما به آن نیاز داریم.

رویکرد صحیح و ایده آل برای مدیریت این پایه ها ساده تر از آن است که شما گمان می کنید. نکته اصلی این است که روشی را مدیریت کنید که نیازی به استفاده از کل وجود خود برای انطباق با منطقه عبور نداشته باشید. به شرط خاموش کردن سرگردانی در منطقه تخریب ، خواهید دید که موانع تا حدودی نزدیک هستند و کیفیت نگهبان در این منطقه ضعیف است و این چیزی است که شما باید روی آن تمرکز کنید.

در این مورد خاص ، رئیس شهربانی باز است ، بنابراین ما از این امتیاز حمله می کنیم و وارد پایگاه می شویم تا به رئیس برسیم.

پایان

پایه هایی که دارای منطقه تخریب هستند به همان اندازه که ممکن است گمان کنید باردار نیستند. مسئله این است که بیشتر بازیکنان سعی می کنند از جایی حمله کنند ، جایی که درست نیست و حمله به آنها حمله می کند. به شرطی که شما از روش صحیح حمله به پایگاه ها به این روش متوجه شوید ، می توانید بدون ایجاد کشش با آن ، به راحتی بیاد داشته باشید:

هرگز از ناحیه عبور بیش از آخرین لایه حمله نکنید

هرگز هنگامی که منطقه عبور در کانون راهنما است از یک طرف حمله نکنید و به طور مداوم از طرف های مختلف حمله کنید

با تکنیک هایی که به آنها اشاره کردیم ، دوباره تمرین و حمله به پایه ها را امتحان کنید و درک کنید که قرار دادن 3 ستاره بسیار طبیعی است.

این دو مورد برای حمله ما جالب است:

من می توانم به طور مشابه برنامه ریزی و حرکت کنم

کل قدرتها به سمت ساختار محافظت شده زیر حرکت می کنند و توسط قدرتهای جدید تقویت می شوند که ما آنها را آزاد می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.