جوانب مثبت و منفی از الکترولیز

[ad_1]

الکترولیز روشی است که توسط آن بدن حذف شده است. این می تواند انجام شود در هر قسمت از بدن به جز گوش و داخل بینی است. اغلب زنان الکترولیز انجام می شود خود را در لباس شنای زنانه دوتکه منطقه بغل و شکم و سینه و چانه و ابرو و لب بالایی, اگر چه مو نیز می تواند حذف شود بر روی انگشتان پا و دستها و پیشانی و باسن و پاها. بسیاری از مردان نیز با استفاده از الکترولیز برای حذف موهای ناخواسته خود ابرو, استخوان گونه, گردن, اما به خصوص خود را شانه ها و پشت. الکترولیز می تواند دشوار است که هر فرد باید درمان را دریافت. درمان متشکل از یک پزشک آموزش دیده قرار دادن یک سوزن در زیر پوست. یک جریان الکتریکی عبور می کند از طریق فولیکول مو آسیب رساندن به آن.

اعتقاد بر این است که آزمایش های مربوط به electronial اپیلاتور (حذف مو) وقوع بودند مدتها قبل به عنوان دوران جنگ. Dr. Charles E. میشل (خود را به یک چشم پزشک) گزارش داد در سنت لوئیس رکورد بالینی در سال 1875 از اولین موفقیت آمیز دائمی مو اپیلاسیون توسط الکترولیز است. پس از الکترولیز تبدیل شده است بسیار محبوب است.

توسط الکترولیز برای شما ؟

شما باید مقایسه جوانب مثبت و منفی از دریافت الکترولیز قبل از اینکه شما تصمیم می گرفتم. چه هستند برخی از مزایای استفاده از با استفاده از الکترولیز برای حذف دائمی مو? شاید قوی ترین مورد برای استفاده از الکترولیز برای رفع موهای زائد است که بهترین رکورد موفقیت برای نتایج. برای بیش از یک صد و بیست و پنج سال, پزشکان شده اند از بین بردن مو با خیال راحت و به طور موثر. در واقع الکترولیز تنها روشی است که مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) به عنوان یک راه برای حذف مو به طور دائم. در حالی که برخی از مو ممکن است رشد و نیاز به درمان های اضافی که مو است که اغلب نازک تر و سبک تر است. مطالعات نشان داده اند که بیش از 90% از مشتریان خوشحال هستند با الکترولیز نتایج.

در حالی که مزایای داشتن الکترولیز بزرگ یک زن و شوهر از کوچکتر معایب ممکن است به جلوگیری از برخی از مردم از تلاش آن است. یک نقطه ضعف است که هزینه های درگیر. الکترولیز می تواند بسیار گران قیمت. میانگین هزینه یک ساعت الکترولیز جلسه به طور کلی بین $50 و $60. به یاد داشته باشید, اما, که در طول این یک ساعت جلسه هر فولیکول مو است که باید به صورت جداگانه درمان شود. الکترولیز جلسات اغلب شکسته پانزده سی و چهل و پنج دقیقه جلسات و همچنین ساخت آنها کمی بیشتر مقرون به صرفه است. شما همچنین ممکن است دریافت تخفیف با خرید یک بسته از دو یا بیشتر از دو ساعت است. به دلیل آن است که ممکن است برای از بین بردن مو به طور دائم در یکی از درمان شما نیاز به درمان های اضافی. چگونه بسیاری از درمان شما نیاز تعیین می شود بسیاری از چیزها از جمله مو و چرخه رشد و وراثت و عملکرد هورمون و استرس است. میانگین هزینه کامل درمان پاهای خود را در محدوده بین 1000 $و $3000.

نقطه ضعف دیگر الکترولیز این است که آن می تواند دردناک باشد و این خطر وجود دارد از زخم. احساس درد بستگی به هر فرد آستانه درد دارد و احساس از یک سوزن و البته برخی از مناطق از بدن حساس تر از دیگر مناطق است. برخی از افراد در مقایسه درد از الکترولیز به برداشت مو با یک جفت از موچین. در حالی که زخم رایج نیست همیشه وجود دارد خطر است. حفره دار زخم اغلب زمانی رخ می دهد که فلش thermolysis الکترولیز استفاده می شود ضخیم عمیقا ریشه مو به عنوان کم عمق, مو نازک. پیدا کردن یک پزشک واجد شرایط با سالها تجربه باید کاهش خطر ابتلا به زخم.

که با توجه به الکترولیز وجود دارد چند چیز شما باید بپرسید پزشک. بپرسید اگر آنها با استفاده از سوزن الکترولیز است. این است که بسیار بالاتر از میزان موفقیت نسبت به کسانی که با استفاده از موچین برقی یا photoepilators. بپرسید که چگونه بسیاری از مشتریان آنها رفتار کرده و چه مدت آنها در کسب و کار. در نهایت درخواست مدارک تحصیلی و آموزشی برای یک پزشک. یک سوم از ایالات در ایالات متحده نمی نیاز به یک گواهینامه برای electrologists. با این حال شما می توانید با تحقیق در اینترنت برای پیدا کردن که آیا دولت خود را که نیاز به صدور گواهینامه. اگر آن است که پزشک باید گواهی برجسته نمایش داده می شود.

برخی از مردم خوب نیست نامزدها برای الکترولیز است. مردم با یک ضربان ساز تعلق نمی الکترولیز است. کسانی که مبتلا به دیابت و یا سایر مشکلات سلامتی جدی همیشه باید با پزشک خود قبل از به دنبال الکترولیز درمان به مطمئن شوید که آن را بی خطر است. الکترولیز امن برای زنانی که باردار هستند به عنوان طولانی به عنوان thermolysis حالت استفاده می شود.

تصمیم به الکترولیز شخصی است. در حالی که آن را ممکن است نیاز به پول و زمان بسیاری از مردم احساس می کنند که حذف مو افزایش اعتماد به نفس خود را طوری که آن را به خوبی به ارزش آن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.