جراحی پلاستیک و صنعت سرگرمی

[ad_1]

در یک صنعت که در آن شما در حال قضاوت در درجه اول خود را به نظر می رسد و سن خود را جراحی پلاستیک است که تقریبا اجباری برای هر گروه سنی است. تبدیل شدن به آن فقط به عنوان مهم در دنیای شرکت های بزرگ بیش از حد. هنرمندان و مدیران هستند احتمال بیشتری برای استخدام اگر آنها ظاهر می شود جوان تر و تمیز و جذاب است. سرمازدگی در اینجا یک پهلو وجود دارد و شما خوب به آن بروید.

اما چه اتفاقی می افتد هنگامی که چیزی می رود وحشتناکی اشتباه است ؟ ما دیده می شود برخی بسیار عجیب و غریب رؤیت هر دو در خیابان های لس آنجلس و در پوشش های مختلف از سوپر مارکت شایعات. برت رینولدز و Farrah Fawcett به نظر می رسد به پوست کشیده محکم که چهره خود را در واقع نشان داد. Joan Rivers, جوک در مورد صحبت کردن از طریق موز بعد از بسیاری از چهره آسانسور. پس از آن وجود دارد بدنام مایکل جکسون.

یک جراح پلاستیک در کانال دیسکاوری اخیرا اعلام کرد که مایکل جکسون بینی است که در واقع در حال مرگ از همه عمل جراحی است. آنها نمایش داده می شود یک تصویر اخیر مایکل جکسون در دادگاه و پوست بود در واقع لایه بردار بینی خود را. و در حال حاضر حدس و گمان وجود دارد که بینی خود را واقعا یک پروتز.

در حالی که این خاص اعمال جراحی تمام در نظر گرفته انتخابی بسیاری از جراحی پلاستیک مورد نیاز برای درست سروز نقص و یا تعمیر و کسی که بعد از یک تصادف و یا برای اصلاح یک وضعیت پزشکی آورده قبلی عمل جراحی است.

چگونه انجام شما انتخاب می کنید معتبر جراح پلاستیک و به حداقل رساندن پتانسیل اثرات فاجعه آمیز از عمل جراحی و یا جراحی عوارض? مردم در “یک” لیست در صنعت سرگرمی دریافت توصیه از دیگر مشاهیر که تا به حال جراحان ماهر کار بر روی آنها. اما چه بقیه از ما انجام دهید ؟ شما می دانید کسانی از ما که نمی را 25 میلیون دلار از یک تصویر و یا $43 میلیون رکورد معاملات انجام دهید ؟

واقعیت غم انگیز این است که بسیاری از افراد پایه تصمیم خود را در مورد اینکه آیا پزشک خود در شرکت بیمه خود را برنامه PPO یا HMO. دیگران پایه تصمیم خود را در قیمت عمل جراحی است. نه از این روش تضمین می کند یک جراح ماهر و اگر شما در حال خرید در اطراف برای یک معامله معامله محدود است که به آنچه که شما می توانید پیدا کردن در محلی Wal-Mart نه جراح خود را. شما در حال خطر زندگی خود را اگر شما انجام دهید. شده اند وجود دارد متعدد داستان های ترسناک و حتی مرگ و میر ناشی از زیرزمین معامله جراحان امیدوار کننده زیبا با شیر و یا یک ظاهر جوان.

پس از آن به نظر می رسد به عنوان اگر آن را تقریبا اجباری است که مردم در صنعت سرگرمی جراحی پلاستیک در برخی از نقطه در حرفه خود را, شما نیاز به را انتخاب کنید عاقلانه. در اینجا چند سوال شما باید بخواهید که به دنبال ماهر و معتبر جراح.

1. چند توصیه از قابل اثبات و منابع قابل اعتماد.

2. بررسی جامعه آمریکا از جراحان پلاستیک به منظور بررسی اگر او در وضعیت خوبی قرار دارد. در اینجا این است که وب سایت خود را: http://www.plasticsurgery.org/. همچنین رفتن به هیئت آمریکایی از جراحان پلاستیک: http://www.abplsurg.org/ برای دیدن اگر پزشک شما با توجه به ذکر شده است.

هیئت آمریکایی از جراحان پلاستیک است که تنها تخصص مدیره مسئول صدور گواهینامه جراحان پلاستیک تایید شده توسط انجمن پزشکی آمریکا و هیئت آمریکایی از تخصص پزشکی. هر دکتر که تایید شده توسط هیئت مدیره باید واجد شرایط زیر باشند:

o آنها باید فارغ التحصیل از مدرسه که معتبر است در زمان فارغ التحصیلی توسط کمیته رابط برای آموزش پزشکی (LCME) در کانادا دانشکده پزشکی معتبر توسط کمیته اعتباربخشی کانادا مدارس پزشکی (CACMS) و یا از ایالات متحده osteopathic مدرسه معتبر توسط American Osteopathic Association (AOA).

o آنها باید تکمیل حداقل سه سال آموزش بالینی در جراحی عمومی و یا کامل مورد تایید اقامت در جراحی ارتوپدی و یا تایید شده توسط هیئت آمریکایی از گوش و حلق.

o آنها باید تکمیل حداقل دو تا سه سال به تصویب اقامت برای جراحی پلاستیک در ایالات متحده و یا کانادا.

o آنها باید با موفقیت منتقل کتبی و عملی و معاینه دهان در جراحی پلاستیک است.

o آنها باید حفظ اخلاقی در جامعه و همچنین وضعیت اخلاقی.

شما همچنین می توانید با کمیسیون تجارت فدرال برای دستورالعمل: http://www.ftc.gov/. نمی رویم به شدت توسط گواهینامه های روی دیوار. هر کسی می تواند نگاه قابل چاپ بالا (و یا سفارش) یک گواهی یا دیپلم و خوب framer.

سوال از دکتر!!! پیدا کردن آنچه که در صد از عمل جراحی خود را صرف انجام این نوع عمل جراحی شما علاقه مند در. پیدا کردن طول زمان خود را به سرمایه گذاری در آموزش این روش و همچنین چگونه بسیاری از روش شما انتخاب به انجام آنها انجام شده و در مجموع و چگونه بسیاری از سال آنها را در واقع انجام آن است. بپرسید که چگونه بسیاری از این اعمال جراحی موفق بودند و چگونه بسیاری از آنها نیست. بپرسید آنچه آنها نسبت به نتایج منفی. پیدا کردن آنچه که اتفاق افتاده است و به همین دلیل پس از آن را به شما اتفاق می افتد. همچنین پیدا کردن اگر آنها در حال ادامه تحصیلات خود را به نگه داشتن تازه در این زمینه است.

اگر دکتر رنجش و یا پلیس نگرش دلیل این که شما بخواهید سوالات دقیق و انتظار تکمیل پاسخ از آنها, راه رفتن, رفتن به دکتر بعدی در لیست شما. آنها باید چیزی برای پنهان کردن. وجود دارد دندانپزشکان که رفته اند به سمینار آخر هفته و در حال حاضر خبره انجام لیپوساکشن. در حال حاضر که ترسناک! جراحی پلاستیک است که بسیار سودآور کسب و کار با میلیاردها دلار سالانه صرف. هر کس می خواهد خود و یا قطعه خود را از پای. مطمئن شوید برای بررسی تمام اطلاعات با منابع قابل اعتماد.

1. پزشک خود بگویید و شما می خواهم به صحبت می کنند به برخی از بیماران که در حال حاضر اعمال مشابه انجام می شود. معتبر ترین جراحان پایبند به این عمل است.

2. دریافت نظر دوم از دوم دکتر در لیست خود و تکرار مراحل 2 تا 4 را دوباره قبل از اینکه شما تصمیم خود را. از خودتان بپرسید یک سوال مهم: “که من احساس دل و روده سطح احساس راحت تر؟” پس از آن و تنها پس از آن شما تصمیم آگاهانه است.

در حالی که تمام این مراحل ممکن است به نظر می رسد مانند درد نمیخورد و ممکن است برخی از زمان به آنها را ذخیره کنید شما سال اضافی جراحی ترمیمی و هزاران دلار اگر شما بخواهید سوالات بررسی اطلاعات و تمرین صبر و شکیبایی در شروع.

یک سال و نیم پیش من تا به حال پزشکی نیاز به تحت پستان کاهش. من تا به حال بیمه و به سادگی انتخاب یک ارائه دهنده در لیست من. من تصمیم بر اساس حامل بیمه. من نمی من انجام علت سعی و کوشش و بررسی دکتر به من در دفاع از شما انجام دهد. متاسفانه یک سال پس از عمل جراحی, من هنوز مبتلا به عفونت سخت شدن و بی حسی کامل در هر دو سینه و نه فقط در یک منطقه. علاوه بر عمل جراحی در سمت چپ من با ناهنجاری در هر دو طرف است که باعث مشکلات جسمی و esthetically. من تا به حال تحت عمل جراحی بیشتر به عنوان یک نتیجه, اما یک بار دیگر من در از دست دادن است که برای رفتن و یا از همه مهمتر که من باید اعتماد.

دوست خوب من تا به حال یک کودک است که متاسفانه نیاز به انجام عمل جراحی پلاستیک. او می دانست که من گرفتاری و توصیه می شود فرزند او دکتر است. من کمی نگران به عنوان شما می توانید تصور کنید.

من خطاب به دوستان دیگر در مورد آینده عمل جراحی است. من به ذکر افکار من در مورد استفاده از این دکتر. و برای من تعجب بسیاری از آنها را شنیده بود از او. ظاهرا او بسیار مشهور در صنعت سرگرمی و بسیار مورد احترام.

پس از او دیدن من درک چگونه او تا به حال به دست آورده شهرت خود را. او و کارکنان خود بودند و باور نکردنی! من هرگز به هر دکتر که به عنوان کامل و یا قادر به قرار دادن من به عنوان مقدار در سهولت.

نیازی به گفتن من انجام می دهند بسیار خوب در حال حاضر به خاطر او و کارکنان خود را از مهارت و مراقبت است. پس از همه من را از طریق رفت با چنین یک بخش اساسی از بدن فیزیکی و ظاهر و همچنین به عنوان شخصی من سلامت هستم و در جاده به بازیابی در نهایت.

یک کلمه از اخطار از کسی که “شده است وجود دارد که” انجام تحقیقات خود را. اگر شما انتخاب می کنید ضعیف به خصوص در حالی که مشغول به کار در یک صنعت است که تاکید بسیار زیادی بر روی زیبایی های فیزیکی ممکن است شما دیگر لازم نیست حرفه ای شما یک بار بود; و از همه مهمتر, شما ممکن است به سلامت خود و یا زندگی خود را. همانطور که شما تمرین مهارت خود را برای تبدیل شدن به بهترین در آنچه انجام می دهید با دقت انتخاب کنید یک جراح که قرار است همان مراقبت و تلاش به آموزش خود را. در این مورد شما دریافت آنچه شما برای پرداخت.

Copyright 2005 Jaci Rae

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *