جراحی زیبایی بینی & بازنگری رینوپلاستی

[ad_1]

اولین چیزی که شما نیاز به دانستن حق دور است که rhinpolasty روش یکی از سخت ترین مراحل را به انجام. آنچه که بدان معنی است که در واقع بسیار زیادی به جراحان می توانید این روش را در روز و روز را با optominal نتایج. بسیاری از بیماران با توجه به rhinpolasty فکر می کنم که وجود محلی جراح پلاستیک مجرب در انجام عمل جراحی است. این درست نیست. در آن طول می کشد آموزش ویژه و زیبایی چشم قادر به انجام موفق rhinoplasties. چرا این است ؟

بر خلاف سایر اعمال جراحی مانند به عنوان مثال سینه آن بسیار کمتر از بعد فنی آن است که یک هنر است. بله تکنیک مهم است اما مهم ترین جنبه از عمل جراحی توسط جراحان توانایی ایجاد طبیعی بینی و بدون آن به دنبال انجام شود. این روش برگ هیچ جایی برای خطا. نگاهی به مقدار و بینی را نگاه باریکش. ممکن است عدم تقارن بین سوراخهای بینی و یا بینی را نگاه ضعیف و “پلاستیک”.

وجود عوامل دیگر درگیر است. چه نوع بینی شما. برای مثال اگر بینی خود را به یک دست انداز بزرگ روی آن پل که بسیار ساده تر برای رفع سپس می گویند این نکته. در واقع نکته این است که سخت ترین قسمت بینی. اگر شما در نگاه بسیاری از افراد قبل و بعد است که در آن نکته این است که تا کنون به طرح جراح دروغ تصحیح این کار را با پایین آوردن پل و نازک شدن نوک. اگر چه بینی داشتن کمتر غضروف و استخوان باید کوچکتر به نظر می رسد و آن را از زاویه های خاص. آن را هنوز هم ادامه به پروژه. چرا این است ؟ چرا که طرح این نکته است که عمدتا ناشی از کاهش جانبی غضروف بینی است. اگر این خطاب است و سپس از مشخصات بینی هنوز هم نگاه کنید به پیش بینی.

پیدا کردن پزشک مناسب بسیار مهم در داشتن یک نتیجه موفقیت آمیز. برای مثال دکتر Denenberg در نبراسکا شگفت انگیز است در رفع بینی که بیش از حد پیش بینی شده است. دکتر Kanodia در بورلی هیلز کالیفرنیا است که در برجستگی روی بینی و طبیعی تصفیه شده راهنمایی. مهم خود را به نگاه در بسیاری از قبل از/پس از عکس ها و پیدا کردن بینی شبیه به مال شما. جراح برای نشان دادن توانایی است که او می تواند به نوع بینی هایی که شما و ایجاد بینی است که شما می خواهید. در نهایت این است که صورت خود را, شما می دانید آنچه شما می خواهید و از آن مهم است که پزشک به شما گوش می دهد در این راستا است.

آن را بسیار مهم برای رفتن به دکتر حق اولین بار. اولیه جراحی زیبایی بینی به عنوان مشکل آن را به عنوان ممکن است 1000 بار ساده تر آن تجدید نظر جراحی زیبایی بینی. اولیه جراحی زیبایی بینی است که به مراتب ارزان تر معمولا کمتر از نیمی از بازنگری رینوپلاستی. وجود دارد فقط تعداد انگشت شماری از جراحان در کل ایالات متحده است که می تواند انجام تجدید نظر هست. بنابراین مطمئن شوید که شما انتخاب می کنید دکتر حق اولین بار. در صورتی که به معنی شما را مجبور به سفر به خارج از دولت است. آن را انجام دهد. شما را نجات دهد خود شما مقدار زیادی از زمان و سردرد است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *