جایگزینی مو عمل جراحی است که با این نسخهها کار – باید به عنوان خوانده شده راهنمایی در بالون تورم و پیوند مو

[ad_1]

با پیشرفت علم پزشکی و تکنولوژی همه چیز گذشته است که به نظر می رسید غیر ممکن است در حال حاضر ممکن است. در سال گذشته آن را به عنوان غیر ممکن است برای “جایگزین” از دست داد ، در حال حاضر آن را نه تنها ممکن است اما می توان به راحتی با عمل جراحی است. این مقاله به نظر می رسد در 2 مو جراحی تعویض آن کار می کنند.

بالون تورم یکی از بسیاری از روش های جراحی برای جایگزینی مو. با این روش یک برش ساخته شده است در ‘خوب’ منطقه از پوست سر شما و شور بالون وارد شده به آن است. بیش از زمان های سالم پوست سر کشیده شده است بیش از یک منطقه که در آن مو حذف شده است برای کمک به جایگزینی مو در منطقه آلوده است. اغلب بالون کاهش است در رابطه با کاهش پوست سر برای بهترین نتایج.

کاشت مو در مورد ساده ترین و مورد علاقه ترین جایگزینی مو روش شناخته شده برای اکثر جراحان. این روش نیاز به جراحی ساده حذف پوست از پشت سر خود را به کشش بر روی منطقه آسیب دیده از baldhead. چالش با این روش است که آن را با وجدان و طولانی.

این روش ممکن است باید انجام شود بارها و بارها در طول چند ماه آینده برای بهترین نتایج. شما ممکن است مجبور به نشستن در یک جلسه چند هفته اگر جایگزینی مو است موفق باشد. مو که رشد میکند ممکن است کمی متفاوت از یکی از شما از دست داده اما کسانی که به دنبال ؟

اینها فقط تعداد کمی مو جایگزینی فرآیندهای جراحی که کار; شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن هر گونه برای ریزش مو. اما به یاد داشته باشید – همیشه صحبت کردن با دکتر خود قبل از ساخت هر گونه تصمیم گیری که در آن مو روش برای رفتن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *