تکنولوژی و عصر اکتشاف

[ad_1]

پیشرفت در تکنولوژی شجاع سفر و مهم مردم در عصر اکتشاف ایجاد شده موثر گام به سوی دوران مدرن است. بهبود فن آوری های مانند قطب نما که کمک ملوانان در طول سفر خود را برای رسیدن به مقصد خود را ترویج بودند در طول این عصر است. شجاع سفر توسط بسیاری از مردان بودند باور نکردنی مانند گیل Eanes کوتاه اما قابل توجه سفر سراسر سبز دریایی از تاریکی است. در عصر اکتشاف مهم بسیاری از مردم تصمیم به حرکت فراتر از توانایی خود را برای مثال فردیناند ماژلان که circumnavigated زمین است.

بسیاری از پیشرفت های قابل توجهی از این فن آوری ساخته شده بودند و در طول عصر اکتشاف. اولین caravel را صاف بدنه lateen بادبان و دو چرخ بودند بهبود یافته توسط شاهزاده هنری طراحان برای سفرهای که ملوانان را. قطب نما است که بخش مهمی از هر نوع سفر که برای به دنبال در جهت یکی بود پیشنهاد شد در طول این عصر است. شاهزاده هنری طرح برای قایقرانی نیاز اسطرلاب که تعیین طول و عرض برای آماده شدن برای سفر خود را. بهبود نقشه ها شد و بخشی از تکنولوژی را پیشرفت در عصر اکتشاف و مورد استفاده قرار گرفت برای پیدا کردن مقصد خود را.

علاوه بر این, شجاع سفر از بسیاری از چهره های مهم بودند بسیار شگفت آور است. گیل Eanes’ سفر در سراسر سبز دریایی از تاریکی کوتاه بود اما او کاپیتان اول موفق به سفر در سراسر اقیانوس. شناخته شده سفر کلمب بود یک سفر هیجان انگیز که منجر به آمریکایی های بومی و کشف امریکا که او نمی دانست امریکا بود. سفر از واسکو د گاما معنیدار بود زیرا او مردی است که شروع به رفتن در یک رابطه جنسی خشن و یک سفر طولانی. ماژلان را circumnavigation یکی از محترم ترین سفرهای تمام وقت به خاطر آن بود که بسیار بالا شانس موفقیت و برخی از خدمه آن ساخته شده است.

در نهایت قابل توجه در آمار و ارقام از این زمان تصمیم گرفت برای رفتن فراتر از مهارت های خود را. شاهزاده هنری هدایتگر بود که به مقصد برخی از مردم و برخی از تکنولوژی برای تبدیل شدن به بخش مهمی از تاریخ است. گیل Eanes های شجاع دریانورد پرتغالی است که یک فرد محترم از این زمان به دلیل این که او مرد شکست ترس از سبز دریایی از تاریکی است. دو نفر کلمبوس و واسکو د گاما هر دو عظیم مردم ساخته شده است که برخی از سختی و سفرهای طولانی نهفته است که تاریخ فوق العاده است. در نهایت ملاحظه ای سرنوشت مرد از این نسل خواهد بود ماژلان با غیر واقعی circumnavigation که پیشی های مختلف توانایی های خود را در زمان.

در مجموع بسیاری از دستاورد مهم بودند انجام شده در طول این زمان. فن آوری های قدیمی اصلاح شد برای ارقام قابل توجهی ساخته شده است که موفقیت آمیز سفر در طول عمر خود. محترم مردم در تمام دوران نمایندگی این دوره زمانی نشان کمال در طول سفرهای و بهبود. مدت زمان اکتشاف یک دستاورد بسیار زیاد برای تکریم مردم ،

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *