توله سگ سرلاک یک توقف راه حل برای پدر و مادر موفق

[ad_1]

دوستداران سگ در سراسر جهان همواره بسیار مسئول به سگ خود را. اما این مورد برای همه. این که آیا آن را واقعی می آید از بی مسئولیتی و یا به دلیل عدم آگاهی بسیاری از مردم هنوز هم زیر مسیر اشتباه به عنوان دور به عنوان غذا و تغذیه نگران هستند. بسیاری از مردم حتی نمی تواند فکر می کنم که آنچه آنها تغذیه توله سگ را عمدتا خوب برای هیچ چیز ، مردم همیشه می خواستم به توله سگ خود را با بالاترین کیفیت از مسائل اما در بسیاری از موارد تبدیل به مطلق فلاپ ترک توله سگ های بهداشتی در معرض ابتلا به بسیاری از بیماری ها. این اغلب اتفاق می افتد با توجه به می خواهید به دانش مناسب در مورد توله سگ تغذیه و سلامت.

به طور کلی مردم هستند نه دانشمندان و نه متخصصان تغذیه. و نه آن است که همیشه ممکن است برای مردم را به حرکت شبیه چمچه زنی زمان را از برنامه پر مشغله خود را و شروع به مطالعه در مورد تغذیه سگ و مسائل مرتبط با سلامت. مردم به طور گسترده ای با استفاده از سرلاک استفاده می شود که برای نوزادان انسان. به یاد داشته باشید سگ ها کاملا متفاوت از حیوانات; آنها متفاوت عادات غذایی آنها نیاز به نوع دیگری از تغذیه برای رشد مناسب است. غذاهای خوب برای انسان نوزادان ممکن است کاملا مفید برای توله سگ. اما چند – تعداد بسیار کمی از مردم جمع آوری دانش در مورد مراقبت از توله سگ, غذا و تغذیه. تمام است که ممکن است برای دریافت برخی از راهنمایی های خوب در توله سگ, تغذیه, تغذیه و توله سگ مراقبت های بهداشتی. که موجب صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان برای آنها است و اگر به درستی به دنبال خواهد عملکرد نتیجه خوب است. در اینجا برخی از دستورالعمل ها برای کسانی که مشغول افرادی که واقعی دوستداران سگ و به دنبال دستورالعمل های کلی در مورد توله سگ مراقبت و تغذیه ای مواد غذایی برای توله سگ.

بهترین اما کوتاه ترین پاسخ این است که توله سگ خود را نیاز به مواد غذایی خوب است. حال سوال این است که آنچه در واقع اصطلاح “غذای خوب” اشاره به? به این معنی است تغذیه ای مواد غذایی است. در حال حاضر آن ممکن است دوباره صدا کاملا مبهم به شما دلیل این که شما ممکن است نیاز به دانستن چه تغذیه ای مواد غذایی’ در واقع شامل. تغذیه ای مواد غذایی اشاره به یک رژیم غذایی کاملا متعادل است که تضمین می کند مناسب رشد و توسعه این رشته مناسب ایمنی. توله سگ سرلاک ثابت شده است بهترین رژیم غذایی برای توله سگ به دلیل آن باعث رشد مطلوب. توله سگ سرلاک بسیار متفاوت از سرلاک استفاده می شود که برای انسان نوزادان, به این دلیل که توله سگ سرلاک تشکیل شده است از همه نیازهای لازم برای توله سگ’ رشد مطلوب. مواد غذایی ساخته شده است با کیفیت بالا, غلات و حبوبات, dosed با تمام مهم ترین مواد معدنی و ویتامین ها و عناصر کمیاب اسیدهای آمینه و پروتئین در سمت راست نسبت به عنوان آن را کاملا یک رژیم غذایی متعادل برای خود کوچک و دوست داشتنی پوچ. و حدس بزنید چه ؟ توله سگ سرلاک نیز بسیار خوشمزه مواد غذایی که بیشتر odorable پوچ از خانواده خود را هرگز میلی به غذا خوردن.

مواد توله سگ سرلاک می آرد گندم , برنج, شیر, همه ضروری و مواد معدنی و مولتی ویتامین ها و اسیدهای آمینه و کولین کلراید. به یاد داشته باشید که آن را فقط یک نقطه شروع رابطه خود را با سگ خود را و او را تغذیه مواد غذایی مناسب (بسیار مغذی غذا توله سگ) است که بهترین راه برای تقویت ارتباط خود را. فقط نشان می دهد که چقدر شما را دوست دارم سگ خود را. خود را توله سگ توله سگ سرلاک و کشف لذت از پذیرش چالش پدر و مادر.

چرا توله سگ سرلاک و نه در خانه رژیم های غذایی?

چرا موفق ترین سگ متخصصان تغذیه همیشه توصیه می شود با کیفیت بالا غذایی توله سگ برای توله سگ به جای سنتی رژیم غذایی انسان است. حقیقت نازل شده است حق در اینجا آن یک افسانه نیست! با این حال در حال حاضر ساخته شده غذا توله سگ مالکان را مجبور به انجام چیزی جز خدمت به آن را به توله سگ کاسه. اما نه در میان برجسته دلایل… آن تنها یکی از آن دلایل بسیاری که چرا مردم تمایل به تغییر به آماده توله سگ مواد غذایی از مواد غذایی خانه ساخته شده. نکته اصلی این است که چه مزایای یک توله سگ با خوردن توله سگ سرلاک.

با کیفیت بالا حبوبات: با کیفیت بالا غلات استفاده می شود که در توله سگ سرلاک کمک می کند تا شکل گیری و حفظ و نگهداری از کلسیم است که از نخست اهمیت تا آنجا که مناسب نرخ رشد و توسعه استخوان ها و دندان ها نگران هستند. غلات مواد سالم توله سگ cerelas است که باعث می شود نگه داشتن توله سگ خود را فعال و چالاک.

آرد گندم: آرد گندم همراه با زمین ریز ذرات سبوس گندم و جوانه گندم هستند و مواد مغذی مفید برای بدن سگ خود را. این توله سگ خود را استحکام کافی. همچنین باعث می شود او به اندازه کافی سالم و نسبتا فعال است.

برنج: برنج منبع اصلی نشاسته است که دیگر واقعا مهم برای توله سگ. علاوه بر این به عنوان رئیس و بلند مدت منبع انرژی و همچنین ذخیره سازی انرژی برای توله سگ خود را. این نیز می تواند عمل به عنوان یک پرکننده به منظور افزایش مواد غذایی پروتئین درصد است که به نوبه خود باعث می شود که توله سگ سرلاک خوب غذا توله سگ.

کلسیم: آن است که اساسا لازم است که رژیم غذایی سگ ها – به خصوص توله سگ باید متعادل با یک دوز مناسب از کلسیم است. کافی کلسیم : کلسیم درجه نگهداری توله سگ سرلاک یا غذا توله سگ. کلسیم فراوان ترین ماده معدنی در تمام حیوانات; سگ به آن نیاز دارد بسیار بیشتر از انسان است. انسان cerelacs هستند که حاوی مقدار زیادی از کلسیم است که در واقع مورد نیاز توله سگ خود را برای رشد مناسب است.

ویتامین ها: سگ نیاز بیشتر از ویتامین ها از نوزادان انسان. نوزاد انسان مواد غذایی را شامل نمی شود به عنوان بسیاری از ویتامین ها است که در واقع مورد نیاز توله سگ خود را. ویتامین ها از اهمیت برای دید مناسب پوست سالم و مانتو و غشاهای مخاطی و طبیعی استخوان و دندان های توسعه است. ویتامین ها کمک می کند همراه مناسب رشد و ترویج مطلوب ایمنی.

مواد معدنی: مانند اهمیت ویتامین ها, مواد معدنی نیز ترویج مناسب رشد و توسعه سالم سلامت داخلی. برخی مواد معدنی ترویج کامل گردش خون است و از این رو ضروری بخش هایی از یک توله سگ کامل مواد غذایی است.

اسیدهای آمینه: اسیدهای آمینه تحریک پاسخ سیستم ایمنی بدن از توله سگ خود را با افزایش سلولهای T تولید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *