توقف DHT از خفه کننده رشد موی خود را

[ad_1]

DHT شده است Buzzword کاملا در حالی که در حال حاضر در صنعت برای اینکه متهم به عنوان یکی از علل اصلی ریزش مو است.

(یا باید گفت ‘Buzz-مخفف’ واقعا دلیل آن در واقع مخفف “دی هیدروتستوسترون” اما آن را در یک کلمه به حفظ و تکرار بنابراین من استیک با DHT). DHT تولید شده است که هورمون تستوسترون می آید در تماس با آنزيم خاص است که در حال حاضر در پوست و زبر از همه (زنان نیز تولید تستوسترون در بدن خود را, اما در سطوح بسیار پایین تر از مردان). این یک واقعیت است که برخی از افراد عمدتا مردان هستند ژنتیکی قبل از دفع به تولید DHT در درجات مختلف در طول و پس از بلوغ.

DHT اگر درمان نشود به معنای واقعی کلمه تنفس فولیکول مو را دچار سردرگمی فولیکول به فکر آن است که گرفتن مقدار مورد نیاز از مواد مغذی به ساخت یک سالم ضخامت ساقه مو می شوند. زمانی که در واقعیت آن است که به آرامی گرسنگی و در هر بعدی فاز رشد فولیکول آن به تدریج تولید نازک تر و ضعیف تر ، همچنین در نتیجه فضا در فولیکول می شود گرفته شده توسط یک سخت چرب سبوم است که به نوبه خود باعث می شود آن را به طور فزاینده ای بیشتر و بیشتر دشوار است برای تولید هر مو در همه.

فولیکول خواهد شد و سپس رفتن به “تلوژن” یا فاز استراحت & اگر درمان نشود برای یک مدت طولانی آن را خواهد مرد و هیچ مقدار از درمان آن را رشد مو دوباره. بنابراین من بر این باورند که پیشگیری بهتر از درمان است و در اولین نشانه های ریزش مو اقدام مناسب باید گرفته شود بلافاصله.

لطفا توجه داشته باشید که حتی اگر شما دچار قابل توجهی از دست دادن مو با توجه به DHT آن است که هنوز هم ارزش داشتن, درمان, دلیل این که شما ممکن است مقدار زیادی از فولیکول که گیر کرده در فاز استراحت.

شما همچنین می توانید ضخیم شدن و تقویت مو که شما را ترک کرده اند برای فعال کردن یک موفقیت کاشت مو در صورت نیاز.

هنگامی که ریزش مو به علت DHT, این به طور معمول طول می کشد شکل به چه تبدیل شده است شناخته شده به عنوان ‘طاسی الگوی مردانه’, این جایی است که خط مو محو می شود در معابد و سپس از دست دادن است که متوجه شده در تاج. دلیل این است که این مناطق باید میزان بالایی از غدد عرق است که حمل DHT. برای بسیاری از مردان از آن متوقف می شود وجود دارد و آنها در سمت چپ با درجات مختلفی از فروکش رویش در معابد و نقطه طاس در تاج. در برخی از این ریزش ادامه و denudes کل بالای سر فقط ترک یک نعل اسبی شکل رویش در اطراف دو طرف و پشت سر. در زنان مبتلا DHT ریزش مو نازک شدن بیشتر از یک ژنرال ‘تمام’ وقوع آن را به عنوان آشکار به نقطه ای که با یک مرد چون مو-خط باقی می ماند دست نخورده است و به طور کلی نازک شدن است که با این نسخهها کار راه خود را از جلو به عقب و یا از عقب به جلو.

وجود دارد دلیلی برای خوش بینی هر چند در قالب تخصصی پاک کننده عمیق پوست سر شامپو و تهویه که پاک کردن سبوم گرفتگی فولیکول و نفوذ در اعماق تحریک آن به زندگی و اجازه می دهد آن را به تغذیه از مواد مغذی حیاتی مورد نیاز برای تولید یک ضخیم و سالم و براق ،

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.