تمرکز و نظم و ثبات می تواند آموخته شود با راه رفتن

[ad_1]

به منظور موفق شدن شما می رویم به نیاز به اعمال موفق عادات. موفق عادات عبارتند از: 1) قادر به تمرکز 2) منظم بودن و 3) سازگار شود.

در واقع شما می توانید یادگیری و استاد هر یک از این عادات با راه رفتن. اگر شما پیاده روی به مدت یک ساعت سه بار در هفته برای یک سال می تواند با موفقیت آموزش و استاد عادات بودن متمرکز منظم و مداوم.

عادت متمرکز بودن

1) مجموعه ای از یک پیاده روی هدف است که برای شما راحت. برای مثال: برنامه ای برای راه رفتن 5 مایل سه بار در هفته برای یک سال.

2) یک برنامه ریز و در روز دوشنبه برای سال آینده مداد در کلمه “راه رفتن”.

3) ایجاد یک زمان که برای شما مناسب خواهد بود به راه رفتن (مانند 7 صبح تا 8 صبح) و سپس نوشتن زمان زیر تمام مکان های که در آن شما نوشت کلمه راه رفتن.

تمرکز خود را “راه رفتن 5 مایل در هر دوشنبه چهارشنبه و جمعه برای یک سال.

عادت منظم بودن

هنگامی که شما شروع به راه رفتن خود رژیم آن را نمی خواهد غیر معمول را برای شما به می آیند تا در برابر یک defeatist نگرش است. در ابتدا شما ممکن است خسته و شما حتی ممکن است می خواهم به رها کردن و ترک. شما همچنین ممکن است پیدا کردن که شما برنامه مناسب است چندان مناسب نیست و ممکن است شما می خواهید به مبادله عقب و جلو در جهت مناسب خود را راه رفتن رژیم در سراسر برنامه خود را به جای اتصالات برنامه خود را در اطراف راه رفتن خود را از رژیم است.

آنچه تا کنون دلیل است که ممکن است تا موسیقی پاپ در ذهن خود را به شما به طور دائم در نوسان بودن از تمرکز خود را نه مطابق با آنها. به یاد داشته باشید که با چسبیدن به برنامه خود را شما در حال توسعه عادت منظم بودن.

عادت سازگار بودن

راه که شما توسعه موفق عادت است که با انجام همین اقدام مثبت و بارها و بارها برای یک دوره از زمان.

هنگامی که شما راه رفتن 5 مایل در هر دوشنبه چهارشنبه و جمعه در زمان دقیق برای 1 سال و شما نمی نوسان خود را از تمرکز شما را توسعه داده اند عادت بودن سازگار است.

نتایج مثبت

به منظور موفقیت شما را قادر به دیدن نتایج موفقیت آمیز. هنگامی که شما تمرکز و برنامه ریزی برای رسیدن به تمرکز خود را و شما در حال منظم در زیر طرح خود را و سپس شما باید قادر به دیدن نتایج مثبت است.

هنگامی که شما راه رفتن 5 مایل سه روز در هر هفته برای یک سال پس از آن شما باید قادر به دیدن بهبود سلامتی و کاهش وزن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *