تعيين است به تنهایی به اندازه کافی برای تغییر این عادات بد?

[ad_1]

بسیاری از ما آموخته است که اگر ما سعی می کنیم به اندازه کافی سخت ما می توانید انجام هر هدف. اما گاهی اوقات هنگامی که ما سال ها وقت صرف تقویت عادت عزم و اراده است که نمی تواند به اندازه کافی برای تغییر این الگو. البته مشخص بودن یک عنصر ضروری در تغییر عادات خود را اما در 20 سال مشاوره و مربیگری کارآفرینان من می توانم به شما تضمین کافی نیست!

در اینجا به همین دلیل…

عادات خود را یک نتیجه مستقیم از اعتقادات خود را.

مهم نیست که چگونه تعیین می شود شما به انجام کارهای درست, اگر باورهای خود هستند و نه موافق با این عمل شما نیاز به گرفتن هیچ مقدار از فشار وادار و به چالش کشیدن خود را پایدار خواهد بود. شما به احتمال زیاد یک تغییر برای چند روز پشت سر هم سریع حرکت اما در عرض 10 – 21 روز شما اسلاید حق بازگشت به آن را نگه دارید عادات.

چرا که خود هسته باورهای انرژی مطابقت اقدامات شما را (و یا نمی کنند).

اگر شما تمایل به بدفع الو قت گذراندن در رشد کسب و کار فعالیت, شانس شما در تضاد اعتقادات در مورد موفقیت.

یا شاید شما به اندازه کافی شجاع به هزینه بیشتر برای ارائه خود را. اما شما به اطراف نگاه کنید و متوجه خواهید شد که بسیاری از آنها شارژ بیشتر – خیلی بیشتر! بنابراین شما فکر می کنم به خودتان “هیچ راهی وجود دارد که می تواند کار را برای من – هیچ کس تا به حال به من پرداخت بیشتر.“یا شما ruminate در مورد آن را برای مدتی و به نتیجه “من فقط نمی تواند آن را انجام دهد – اگر چه هیچ کس اقدام به خرید در این قیمت ؟

اگر ما به دنبال این خط فکر ما احتمالا می خواهم که کشف در برخی از سطح عمیق شما باید یک باور محدود کننده در سراسر آنچه شما ارزش هستند.

در اینجا یک مثال دیگر…

مربی خود را به شما نشان می دهد چگونه به سازماندهی زمان خود را بیشتر موثر است. شما می دانید آنچه شما انجام می شود باید هر روز برای به دست آوردن کشش اما به نوعی هر روز شما را به یک دسته از حواس او را پرت و کم پرداخت کردن فعالیت های.

شما می دانید که شما باید انجام دهید همه چیز متفاوت است اما شما آن را انجام. چرا ؟ چرا که در اعماق درون شما در تضاد هستند در مورد موفقیت. شما فکر می کنم شما می خواهید را به پول بیشتر و یا یک کسب و کار موفق, اما شما را حمل به اطراف این باور – آنچه ما تماس ممکن است یک داستان در مورد چه اتفاقی خواهد افتاد!

شما از آنچه شما را مجبور به رها کردن – خانواده زمان آزادی شما یک سرگرمی و یا شاید حتی عمیق خود را باور است که شما به اندازه کافی خوب نیست.

شما از ترس آنچه که مردم ممکن است فکر می کنم – شما فکر می کنم شما بهتر از آنها هستند و یا که شما بد هستند.

و شما حتی ممکن است نگران باشید که کسب و کار شما همه چیز شما رو می تواند منفجر کردن. اگر آن کار نمی کند ؟ چه خواهد شد و مردم فکر می کنید ؟

بنابراین چگونه می توان در واقع تغییر عادات به طور دائم ؟

شما رو به recode اعتقادات خود را داخلی الگوهای فکری و ایده هایی که شکل تصمیم گیری خود را به منظور بالا-سطح اقدامات و یا عادات شما را. گاهی اوقات شما می توانید تغییر فورا با آگاه شدن از اعتقاد به این است که دیکته اقدامات خود را – گاهی اوقات شما نیاز به راهنمایی برای شناسایی صحیح باورهای محدود کننده بنابراین شما می توانید و recode آن است.

روش دیگر این است که یک لیست از تمام اعتقادات داستان و بهانه شما به خودتان بگویید به منظور حفظ عادت که زنده است. پس از آن هر بار که شما گرفتن خود را در قدیمی خود را عادت خودتان بپرسید “چه هستم من گفتن خودم در حال حاضر به نگه داشتن این عادت ؟ آیا واقعا درست است یا من فقط گفتن خودم این؟” که باید کمک به شما برای شکستن عادت های قدیمی. حتما فورا به جای عادت های قدیمی با یکی از جدید است که بیشتر تراز وسط قرار دارد با نتیجه ایده آل خود را!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.