ترکیب اثر توسط دارن هاردی – نقد و بررسی کتاب

[ad_1]

خلاصه ای از مطالب:

دارن هاردی موفق تاجر سخنران عمومی و سردبیر موفقیت مجله فراهم می کند و در ترکیب اثر یک مطالعه دقیق از آن چیزهایی که ما باید انجام دهیم و کسانی که ما باید برای جلوگیری از موفق باشد. او می آموزد که چگونه تلاش های مکرر در طول زمان ایجاد ترکیب اثر – که – آنها ساخت به یک دستاورد بسیار بزرگتر از یک ممکن است متوجه به عنوان یکی از چیزهای کوچک در هر روز.

به همین ترتیب ترکیب اثر نیز کار می کند برای شکست دادن ما اگر ما موفق به انجام کارهای درست در هر روز و یا انجام کارهای اشتباه در هر روز. که یک آب نبات نوار یک بار در هفته برای مثال می افزاید پوند به ما در طول یک سال است. که یک سیب در هر روز می تواند کمک به تقویت سلامت بیشتری در طول زمان است.

چگونه کار می کند

هاردی آغاز می شود با توصیف چگونگی ترکیب اثر این نسخهها کار میکند هر دو به نفع ما و به ضرر ما است و نشان می دهد چقدر مهم است برای آگاهی از آنچه که ما انجام می دهند و کنترل از چیزهایی که مهم است. آن است که در مورد تشکیل و حفظ عادات خوب و شکست دادن آنهایی که بد.

او سپس توضیح می دهد که چگونه انتخاب ما را هر روز نفوذ و درایوهای ما نتایج. او توضیح می دهد که چگونه عادات مثبت ساخت آمریکا و ایجاد موفقیت طولانی مدت در حالی که عادات بد مخالف است.

شتاب

بعد او مورد بحث تکانه – چگونه گام های کوچک مصرف عمدا و به طور مداوم در طول زمان ساخت شتاب که پس از آن باعث می شود آن همه ساده تر و موثر تر در طول زمان. او توضیح می دهد که قدرت از ریتم و ثبات در آنچه که ما انجام دهد.

نفوذ

در نهایت او در مورد قدرت نفوذ بر ما هر دو خوب و بد از مردم ما با آنها مرتبط چیزهایی که ما را انتخاب کنید برای انجام این راه ما صرف زمان ،

این کتاب همچنین شامل منابع مختلف است که شما می توانید به دست آوردن دسترسی به بر روی خط که می تواند به تعمیق تجربه خود را قرار داده و درس های آموخته شده به عمل.

برخی انتقاد کرده اند ترکیب اثر به عنوان فقط یک نسخه از همان ایده های قدیمی موجود در یک هزار و موفقیت و یا کمک به خود کتاب. یک معنا این است که درست و هاردی که در یک unapologetic طرفداران جیم Rohn نقل Rohn را مشاهده که اصول موفقیت هرگز جدید – آنها زمان آزمایش و باستانی است. ما موفق به بهره مندی از آنها به اندازه ما موفق به درک آنها را یا بیشتر به اندازه ما موفق توجه به آنها.

چه هاردی می کند در این کتاب repackage این باستان ایده های مدرن تر بحث و فرمت با استفاده از تصاویر مفید و منحصر به فرد خود چشم انداز در مورد چگونه آنها کار کرده اند و برای او و بسیاری دیگر. همیشه وجود دارد مقدار در این. بیشتر ما می توانید ببینید که چگونه دیگران آموخته اند که از این اصول و اعمال آنها بیشتر ما را درک خواهد کرد که چگونه ما می توانیم انجام همان.

هاردی مطرح شد در یک شیوه ای منظم توسط یک جای سخت پدر بود که هیچ مزخرف مربی های ورزشی. با این پس زمینه او به طور طبیعی راحت با انواع انضباط او مصرانه بر خوان برای رسیدن به در یک سطح بالاتر است. برای کسانی که تنبل هستند و یا فقط دوست نداشتن دقت و انضباط این کتاب ممکن است ارائه. برای هر کسی که مایل به انجام این کار این کتاب عالی معرفی به چه کار می کند.

سودمندی:

هر کسی که جدی در مورد بهبود زندگی خود و نتایج خود را می تواند به نفع از این کتاب است. آن است که آسان به خواندن و شامل بسیاری از درس های عملی در مورد چگونگی پیاده سازی این ایده ها.

قابلیت خواندن/نوشتن با کیفیت:

این کتاب است که به خوبی نوشته شده و آسان به عنوان خوانده شده. آن است که به خوبی سازماندهی شده و شامل به اندازه کافی تکرار شود آموزنده اما نه تا آنجا که به کار برکنار شده است.

یادداشت نویسنده:

دارن هاردی بود خود ساخته میلیونر در سن جوان و موفق در کسب و کار برای سال های بسیاری قبل از حرکت به موفقیت میباشد. او یک نویسنده و سخنران و مربی و سردبیر مجله موفقیت.

سه ایده های بزرگ شما می توانید استفاده کنید:

1. یک ابزار عالی برای تعیین چگونه به خوبی ضعیف و یا چگونه شما در واقع در هر منطقه از زندگی خود را ردیابی است. با نگه داشتن یک نوت بوک کوچک با شما در همه زمان ها و نوشتن آنچه شما انجام و یا عدم انجام در هر منطقه شما مایل به بهبود شما خواهد شد فوق العاده به دست آوردن بینش به خود و موفقیت و شکست است.

2. شما می توانید زندگی خود را تغییر دهید و یا زندگی خود را بهبود بخشد مگر اینکه و تا زمانی که شما پذیرش کامل و بی قید و شرط مسئولیت برای زندگی خود را. این برای تلفن های موبایل ساده است و اما آن است که همیشه آسان نیست. با این حال ضروری به اصل پیشرفت است.

3. یکی از بزرگترین اسرار موفقیت این است که برای از بین بردن عادت های بد و جایگزین کردن آنها با آنهایی که خوب. این نیاز به صورت عمدی و برنامه ریزی و نیاز به نظم عمل برای حداقل یک ماه اغلب طولانی تر است. آن خواهد شد ارزش تلاش است.

انتشار اطلاعات:

ترکیب اثر توسط دارن هاردی. Copyright 2010 by موفقیت رسانه ها منتشر شده توسط پیشتاز را فشار دهید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.