تحصیل در خانه

آگوست 2, 2020 دسته‌بندی نشده

این یک عبارت است که به کار برای به دست آوردن دانش و آموزش و پرورش در محراب از آنهایی که اقامت. به طور خلاصه آن شامل آموزش در خانه در مقایسه با استاندارد مدارس با کمک مربیان که ممکن است یا پدر و مادر یا معلمان واجد شرایط. مردم در بسیاری از کشورهای استخدام آن را به عنوان یک جایگزین قانونی برای ارائه آموزش به فرزندان خود در محیط های مختلف از یک است که شایع است در نزدیکی مدارس. بیشتر از آن است که یک گزینه عملی برای افرادی که واقع در مناطق شهری و همچنین برای کسانی که به دلایل شناخته شده به آنها را احساس نمی راحت در مورد اجازه دادن به فرزندان خود را به دست آوردن آموزش و پرورش در مدارس به طور منظم.

وجود روش های متعدد برای دولت آن است. برخی از رایج ترین آنهایی که ذکر شده در اینجا. اول می آید واحد مطالعات که شامل مطالب تدریس شده به دانش آموز در سطوح مختلف. این به نظر می رسد مانند یک انتخاب بسیار جذاب از یک کودک آموزش داده شود می تواند در مورد یک موضوع خاص منطقه در عمق به عنوان مخالف در سطوح در گریدهای مختلف مانند به طور منظم موسسات. تحقيقات انجام شده اند و مسلم است که این رویکرد خاص منجر به احتباس تقریبا پنجاه درصد بیشتر اطلاعات.

دیگر از آن “همه در یک” برنامه درسی نیز آموخته است که شامل طیف گسترده ای از افراد متعدد. مربوط به کتاب و مواد نیز گنجانده شده است. این برنامه با تمرکز بر ارائه آموزش به کودکانی که قادر به تحقق معیارهای پذیرش به طور منظم موسسات و کتابخانه ها. آموزش آنلاین نیز به شکل بخشی جدایی ناپذیر از این دسته است. آنلاین سایت های حاوی اطلاعات مربوط به دوره های آموزشی و پس از آن آزمون در علاوه بر این به آنلاین هدایت.

اگر چه این یک روش موفق برای دانش آموزان که به دست آورده اند آموزش و پرورش در این راه به صورت برخی از مشکلات در خصوص پذیرش به طور منظم در دانشگاه ها و کالج ها.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *