تجلی خواسته های خود را – افکار تبدیل به چیز

[ad_1]

تجلی خواسته های خود را از طریق افکار قدرت’ است قانون جاذبه است. به عبارت دیگر قانون جاذبه در مورد قدرت خود را از افکار و باورهای خود را بر سرنوشت.

پس گفت که, آن است که در درگیری مستقیم با آنچه که ما به عنوان بزرگسالان گفته شده و یا از دوران کودکی آموزش داده. ما در سال های اولیه همانطور که ما رشد کردیم و به ما گفتند که برای ما در هر نقطه در زندگی ما باید به کار سخت, بسیار سخت, ما باید به مبارزه و اگر ما موفق به دریافت هر نقطه آن را تنها یک ماده از شانس گلدان باشید.

این دیگر درست است.

امروزه ما می دانیم بیشتر در مورد مغز و ذهن چگونه کار می کند. ما در حال حاضر می دانیم که ما می تواند دستیابی به موفقیت هستیم پس بدون نیاز به کار بسیار سخت و یا مبارزه یا شانس در کنار ما است.

تجلی خواسته های خود را و شادی و موفقیت را می توان از طریق قدرت خود را از افکار و اعتقادات خود را بر قدرت ذهن خود را. شما می توانید تبدیل شدن به بهترین در آنچه شما واقعا باور که شما بهترین هستند. هنگامی که شما فکر می کنید شما بهترین رویداد-مدیر شما تبدیل خواهد شد یکی. هنگامی که شما فکر می کنید شما شگفت انگیز این ترینر شما تبدیل خواهد شد یکی.

کلمه کلیدی در این قانون جاذبه است انتظار. هنگامی که شما می خواهید چیزی اتفاق می افتد در زندگی خود را ضروری است که شما اعتقاد دارم که آن را در راه خود را به شما ایمان آن است که فقط در اطراف گوشه’. با انتظار چیزی را به شما اتفاق می افتد خود را بالا بردن سطح انرژی خود را از لرزش آن را جذب کند که چیزی که برای شما. بیشتر به شما اعتقاد دارند و انتظار داریم هر چه زودتر به آنچه مورد نظر شما را materialise.

چگونه دیر? پاسخ به این بستگی دارد که قدرت خود را از باورها و انتظار. به جای تمرکز بر مایل به یک مجری موفق تمرکز تمام انرژی و تلاش در موفق بودن مجری.

هنگامی که شما با باور و انتظار می رود که موفقیت هنگامی که شما تصویر را با موفقیت به جای مایل موفقیت شما موفقیت آمیز خواهد بود. قانون جاذبه است چهار مرحله: درخواست اقدام باور و دریافت.

قانون جاذبه شروع می شود زمانی که شما بخواهید جهان را به شما آنچه شما می خواهید: به روابط معنی دار بیشتر به یک موفقیت بزرگ در خط خود را از کار. قدم بعدی شما این است برای اقدام در هر بخش, الهام بخش افکار است که شما دریافت کنید.

در این مرحله است که به شدت نادیده گرفته شده است. بسیاری انتظار دارند که قانون جاذبه را به چیزهایی اتفاق می افتد برای آنها در حالی که آنها در حال نشستن بر روی نیمکت با کنترل از راه دور در دست خود را. که این مورد نیست. عمل شرط لازم برای قانون جاذبه کار می کنند.

مرحله سوم این است که اعتقاد به انتظار چیزی که از شما خواسته برای آشکار خواهد شد. اعتقاد دارم که آن را در راه خود را به شما. انتظار آن است. اگر شما باور نمی کنم شما شایسته آن است و شما اصلا انتظار آن شما با ارسال این پیام به جهان است. جهان نمی خواهد آن را برای شما اتفاق می افتد.

آن را کاملا حیاتی است که شما به شدت اعتقاد دارند و قطعا انتظار برای دریافت و یا تبدیل شدن به آنچه از شما خواسته اند.

جهان در پاسخ به کسانی که اعتقادات و انتظارات. داشتن یک زمان سخت باور و انتظار ؟ استفاده از اظهارات مثبت و تجسم خود را پس از به دست آمده شما پس از. تأیید و تجسم به عنوان اغلب به عنوان شما می توانید در هر روز است.

به عنوان منفی و یا باورهای محدود کننده محصول سوئیچ آنها به باورهای مثبت و یا شما می توانید با استفاده از یکی دیگر از روش بسیار قدرتمند است که اغراق آمیز منفی اعتقاد خیلی از نسبت ذهن خود را نمی خواهد آن را به اتفاق می افتد, آن را ببینید آن را به عنوان ‘احمقانه’.

آخرین مرحله آماده می شود و باز به دریافت خواهید کرد. حاضر به قبول (از آن ممکن است از یک منبع غیر منتظره!) آنچه در آن است شما از جهان خواسته اند تا به شما برای کمک به شما تبدیل شده است.

نگه داشتن چشم در افکار خود را به عنوان آنجا که می توانید. نگه دارید ارسال سیگنال از باور و انتظار بود باز به دریافت و شما می توانید با سرعت بالا تجلی خواسته های خود را. این همه دروغ در قدرت افکار خود را.

درخواست اقدام باور و انتظار و دریافت که آغاز از فکر. عمدی فکر پایه و اساس است برای تجلی خواسته های خود را. به یاد داشته باشید: افکار چیزهایی تبدیل شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *