بیدار مشتاق می خواهید در چشم انداز خود را اگر شما می خواهید موفق کار از خانه کسب و کار اینترنتی

[ad_1]

یک بار دیگر من پایه این مقاله در اصل در دیل کارنگی پرفروش “چگونه به پیروزی دوستان و مردم نفوذ.” این اصل است که مورد نیاز برای ایجاد تمایل در افراد و آن درست بود و در سال 1936 و آن است که هنوز درست و موثر در سال 2009.

مردم تنها علاقه مند به آنچه آنها می خواهند. پس بنابراین ما باید آنها را دقیقا آنچه آنها می خواهند. مردم علاقه مند نیست در آنچه که شما و یا من می خواهم. آنها نه تنها علاقه مند در آنچه در آن برای آنها است. بنابراین تنها راه برای نفوذ در مردم پول خود را در خانه کسب و کار است که برای صحبت با مردم در مورد آنها چه می خواهند و آنها را نشان می دهد که چگونه شما می توانید کمک به آنها آن را دریافت کنید.

آیا تا کنون اهدا پول به جمع آوری کمک? من در بسیاری از موارد است. چرا ؟ از آنجا که شما می خواستم این احساس که با کمک به دیگران و انجام یک کار بزرگ و مهربان و فداکار عمل دادن. اگر شما تا به حال می خواستم که احساس شما نمی خواهد که پول های اهدایی در وهله اول. شما آن را دلیل این که شما چیزی می خواستم.

از خودتان بپرسید سوال مانند چه کسی واقعا می خواهید ؟ و چگونه می توانم این شخص آن را انجام دهد ؟ اگر شما انجام این کار شما نمی خواهد با عجله به وضعیت بمباران چشم انداز خود را با خواسته های ما تمایل به انجام. مهم این است که برای خود قرار داده و اگر کفش خود را و همه چیز نگاه از دیدگاه های خود را به عنوان به خوبی به عنوان خود را. اگر که همه شما را از این سری از مقالات سپس آن را فقط ممکن است راز موفقیت خود را در کار از خانه کسب و کار اینترنتی.

در هنگام برقراری ارتباط با مردم نمی بحث در مورد آنچه شما می خواهید, اما اجازه دهید آنها را می دانیم چگونه از آن است که شما می تواند کمک به آنها را قرار داده و تمرکز خود را می خواهد نه خود شما. این بیدار خواهد شد احساس علاقه و اعتماد از چشم انداز خود را نسبت به شما. وقتی که من رفتن به یک مرکز خرید من می خواهید به آن بروید را انتخاب کنید و به خرید چیزی از پیش خود من قطعا نه به کسی که فروش آن را به من.

اگر شما به یاد داشته باشید آخرین مقاله من وقتی که من صحبت در مورد من فیزیوتراپی کارکنان و ایجاد انگیزه طرح با آنها پس از آن که به عنوان مثال می توان در اینجا به عنوان به خوبی. من کارکنان در محل کار برای کمک به مردم بهبود از صدمات بلکه برای به دست آوردن پول است. من به آنها یک راه برای پول بیشتر و در نتیجه ایجاد تمایل در آنها به کار بهتر و موثر تر و ایجاد کسب و کار است. همه ما بهره مند.

اگر کسی کودکانی که معتاد به خوردن سبزیجات وجود دارد و سپس با استفاده از این تکنیک در آن وضعیت ، از خودتان بپرسید آیا کودک واقعا می خواهید ؟ چگونه می توانم دریافت آنچه من می خواهم و آنچه که او می خواهد ؟ این خواهد بود پاسخ خود را به گرفتن آنها را به خوردن سبزیجات. آنها را به یک دوچرخه است که آنها می خواهم به سوار شدن بدون آموزش چرخ? آیا آنها می خواهند قادر به شنا کردن به سمت دیگر استخر بدون کمک کند ؟ کودکان نیز باید احساس غرور و عزت نفس و میل به احساس اهمیت و ارزش خود است که ما بزرگسالان انجام دهد.

اگر شما می توانید بیدار در چشم انداز خود را مشتاق می خواهید و سپس شما می توانید پول را در خانه آنلاین.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *