بزرگ کردن چانه تزریق چربی

[ad_1]

کوچک و یا ضعیف چانه ممکن است زیبا و نچسب است. آن می تواند چهره یک فرد به نظر می رسد نامتعادل و ویژگی های صورت خود را به نشان می دهد تا بزرگتر از آنها واقعا هستند به عنوان مثال یک فرد بینی و لب.

به عنوان یک نتیجه تقویت چانه و یا ساخت آن را بزرگتر و یا فولر به دنبال آن است که ممکن است به صحیح و ضعیف یا کوچک چانه. وجود دارد برخی از راه های که این می تواند انجام شود. تزریق چربی یک گزینه است.

پیوند استخوان و چانه ایمپلنت دیگران است. در زیر ما می رویم به نگاهی به چگونگی تزریق چربی ممکن است مورد استفاده برای این هدف خاص.

تزریق چربی شامل استفاده از چربی از یک قسمت از بدن یک فرد و تزریق آن به دیگری. به طور معمول چربی استخراج شده از پایین 1 / 2 از بدن بیمار.

شکم ران و باسن خواهد بود اغلب برداشت از سایت. چربی پس از حذف شدن است پردازش شده و سپس تزریق به هر قسمت از بدن بیمار می خواهد. در این مورد از آن خواهد شد چانه.

تزریق چربی به منظور بزرگ کردن چانه است که یک روش و یک است که اثبات می تواند بسیار امیدوار کننده است. برای سال های بسیاری از بیماران خواسته اند پزشکان در مورد پتانسیل برای انتقال چربی از یک قسمت از بدن خود را به یک متفاوت, ویژه, سینه ها.

تا اخیرا این امکان پذیر نیست. با توجه به این که آن را واقعا نیاز به آن در حال رشد است. بیماران و پزشکان به طور یکسان درک عدم امکان از تهاجمی را ارائه می دهد به علاوه قدرت به حد فاصل منطقه صورت با استفاده از مصنوعی ایمپلنت و پرکننده. دو این است که چگونه این روند تعدادی از این زمان انجام شده در طول سال.

بزرگ کردن چانه است که تحت هر دو مردان و زنان است. کسانی که ضعیف یا کوچک چانه ممکن است باید آن را اصلاح کرد از طریق تقویت. مردان اغلب انجام این وظیفه خود را برای تقویت چانه.

قوی تر به دنبال چانه است که به عنوان مردانه تر و خیلی جوان تر. به خوبی انجام می شود تقویت نیز می تواند یک تفاوت بزرگ بین یک زن ظاهر. زنان به طور معمول تحت برجسته کردن چانه به منظور بهبود کوچک و یا تضعیف چانه. قدرت است و نه به طور کلی هدف نهایی اما تعادل است.

هر بزرگسال, تا زمانی که این به طور معمول در سلامت خوب می تواند تحت بزرگ کردن چانه با استفاده از تزریق چربی. وجود دارد با این فرض که فرد می تواند به اندازه کافی چربی را برداشت.

یک فرد جوان ممکن است این کار انجام می شود به این دلیل است که چانه خود را بیش از حد کم و یا ضعیف. یک فرد ممکن است انجام این کار برای مبارزه با علائم پیری در صورت. ساختمان چانه تا با پرکننده مانند به عنوان مثال چربی می تواند فردی حتی جوان تر به دنبال چهره.

تزریق چربی برای بزرگ کردن چانه می تواند بسیار موفق عمل اگر پزشک انجام آن می تواند یک کار بزرگ انجام دهد. اضافه کردن سطح ایده آل از چربی به احتمال زیاد خواهد شد مهم است که می تواند مناسب فاصل آن است.

کمی بیش از حد چربی و تمايز نمی خواهد متوجه شود کافی است. چربی بیش از حد و فرد می تواند نگاه های سنگین در این صورت به عنوان به خوبی به عنوان نتیجه نهایی دنبال غیر طبیعی است. دوباره چانه تقویت از طریق تزریق چربی هنگامی که به درستی انجام شود می تواند به افزایش یک فرد نگاه تولید حتی بیشتر متعادل و ظاهر جوان.

روش

گام اول: آماده سازی بیمار: بیمار باید با توجه به عمومی یا بی حسی موضعی مناسب و آرام بخشی. نقطه درج را بی حس ،

مرحله دو: برداشت در مورد چربی: چربی است که قرار بود به دست آمده از باسن و ران و شکم و یا پشت زانو.

گام سوم: پردازش این چربی: چربی پردازش شده است. این نیاز به جدا کردن ناخواسته سلول های چربی از چربی مایع.

گام چهارم: تزریق چربی به آن تزریق به چانه.

بازیابی

پس این روش فرد را مجاز به بقیه برای برخی از زمان و پس از آن به خانه فرستاد. آنها خواهد شد به احتمال زیاد تجربه برخی از درد و نیز تجویز مسکن درد. پس از 1 یا 2 روز درد باید فروکش کافی است که فرد به طور متوسط ظرفیت برای خودداری کردن از مصرف تجویز مسکن درد و جای آن را پیدا کنید بیش از حد مسکن درد کافی است.

هیچ فعالیت پر زحمت و یا ماساژ برای چانه باید انجام شود برای حداقل یک هفته است. تورم نیاز به فروکش کرده و پس از حدود 2 تا چهار هفته است. قطعا وجود تقریبا قطعا کبودی در هر دو برداشت و محل تزریق. هر دو مناطق نیز ممکن است احتمالا درد.

تزریق چربی برای بزرگ کردن چانه در نظر گرفته شده است به عنوان یک روش دائمی. اما از آنجا که خطر مهمی مقدار چربی جذب مجدد آن ممکن است لازم به این کار دوباره انجام می شود در زمان بعد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *