برنامه درسی مدرسه در منزل – شما در حال ساخت “حق” انتخاب ؟

[ad_1]

پس از تصمیم گیری به homeschool فرزند خود را, شما در حال حاضر به کار کردن آنچه که شما در حال رفتن به آنها آموزش دهد. وجود دارد بسیاری از برنامه درسی انتخاب شما می توانید. شما می توانید خرید از پیش بسته بندی شده درسی را در برنامه درسی خود را و یا شما حتی می تواند آموزش ترکیبی از هر دو. برخی از والدین ترجیح می دهند و به تمرکز خود را در آموزه های خود به اعتقادات مذهبی. اما این مهم است که به نگه داشتن ذهن باز و به یاد داشته باشید که کودکان خود را به مردم خود و آنها باید آموزش داده شود در مورد جهان از بسیاری از دیدگاه های مختلف. به یاد داشته باشید که وجود ندارد “راست” راه را برای آموزش فرزندان خود را به خاطر “حق” راه را برای یک کودک ممکن است “حق” برای دیگری. این مهم است که به انعطاف و تغییر برنامه درسی خود را به خیاط به کودکان خود را به شما به عنوان کشف نیازهای فردی خود را به عنوان آنها رشد می کنند.

بنابراین آنچه که از پیش بسته بندی شده درسی به هر حال ؟ خوب قبل از بسته بندی “در یک جعبه” و یا “همه در یک” برنامه درسی جامع آموزش و پرورش بسته است که پوشش بسیاری از افراد (معمولا یک سال تمام ارزش). آنها شامل تمام کتاب های مورد نیاز و مواد. حتی برخی از آنان عبارتند از مداد و کاغذ نوشتن. هدف از “مدرسه در یک جعبه” است که سعی کنید برای از نو خلق کردن محیط مدرسه و در خانه است. آنها به طور معمول بر اساس همان موضوع-منطقه انتظارات به عنوان مدارس عمومی که اجازه می دهد تا انتقال آسان به مدرسه پس از آن که در خانه تحصیل, در صورت دلخواه. آنها در میان گران ترین گزینه برای homeschooled اما بسیار آسان برای استفاده و نیاز به آماده سازی حداقل.

اکثریت امروز صفحه اصلی تحصیل دانش آموزان با استفاده از ترکیب التقاطی از مواد خود را برای مدرسه در منزل نیاز دارد. برای مثال آنها ممکن است استفاده از پیش طراحی شده برنامه برای زبان هنر یا ریاضی و پر سابقه با خواندن و سفرهای هنر با کلاس ها در مرکز جامعه علوم طریق homeschool علم باشگاه, تربیت بدنی, با عضویت در تیم های ورزشی محلی ، این ثابت شده است به یکی از موفق ترین روش آموزش Homeschooled کودک است.

صفحه اصلی مربیان نیز قادر به استفاده از برنامه های آموزشی در موزه ها و مراکز اجتماعی ورزشی, باشگاه, پس از برنامه های مدرسه و کلیسا و علم حفظ پارک ها و دیگر منابع موجود در جامعه. در سطح متوسطه دانش آموزان اغلب در کلاس های کالج که به طور معمول باز پذیرش سیاست.

یکی از مزایای عمده ای از مدرسه در منزل است که توانایی ترکیب درس با استفاده از یک موضوع اصلی برای مثال یک مطالعه واحد در مورد آمریکایی های بومی می تواند ترکیب درس: مطالعات اجتماعی – مانند چگونه قبایل مختلف زندگی می کنند و در حال حاضر زندگی می کردند قبل از استعمار; هنر – مانند ساخت بومی آمریکایی لباس; تاریخچه آمریکایی های بومی در آمریکا; خواندن از یک متخصص لیست خواندن; و علم گیاهان مورد استفاده توسط بومیان آمریکایی است. شما می تواند استفاده از این روش در مطالعه دیگری که در آن واحد شما انتخاب یکی دیگر از موضوع گسترده ای به مطالعه است.

مدرسه در منزل نیز ارائه می دهد دانش آموز گام آموزش. این شبیه به “همه در یک” برنامه درسی است و اغلب به عنوان “قدم”. این کتابهای اجازه می دهد تا دانش آموز به پیشرفت با سرعت مناسب است که مناسب نیازهای فردی خود را. آنها اجازه می دهد تا دانش آموز به استاد مفاهیم قبل از حرکت به بعدی موضوع به جای تکیه بر سرعت از معلم و دانش آموزان دیگر که در آن آنها ممکن است به بعدی حرکت می کند موضوع به سرعت بیش از حد یا نه حرکت به سرعت به اندازه کافی.

شکل دیگری از مدرسه در منزل “Unschooling” که یک منطقه که در آن دانش آموزان به طور مستقیم دستور اما تشویق به یادگیری از طریق کاوش منافع خود. همچنین شناخته شده به عنوان “علاقه به رهبری” و یا “کودک-led” آموزش Unschooling تلاش برای ارائه فرصت ها با بازی ها و مشکلات زندگی واقعی که در آن یک کودک را یاد بگیرند و بدون اجبار است.

Unschooling طرفداران ادعا می کنند که کودکان یاد می گیرند انجام می دهند. یک کودک ممکن است یادگیری خواندن و مهارت های ریاضی با بازی, بازی با ورق, بهتر املا و دیگر مهارت های نوشتن چون او الهام برای نوشتن یک داستان علمی تخیلی برای انتشار یا تاریخ محلی پس از منطقه بندی یا تاریخی-وضعیت اختلاف است.

مهم نیست که روش شما تصمیم به استفاده از زمانی که شما شروع مدرسه در منزل فرزندان خود را, شما باید به یاد داشته باشید به انعطاف پذیر و تجدید نظر خود را آموزش انتخاب به عنوان شما نیاز به انطباق برنامه درسی خود را به بهتر خیاط به نیازهای کودک شما را به عنوان تبدیل شدن آنها آشکار است.

Copyright © 2006 مت وزن

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *