برای جلوگیری از قمار مشکلات ان موثر و آسان به استفاده از درمان

[ad_1]

یکی از درمان های موثر تر برای جلوگیری از قمار است که در ان متوقف کردن روش. NLP مغز و اعصاب زبانی برنامه نویسی. به سادگی اعلام کرد که هر چیزی را می شود یک رفتار همیشگی آن ایجاد مسیرهای عصبی در مغز است. مغز می شود “سیمی” را به انجام آن رفتار خاص. هر بار که رفتار تکرار برنامه نویسی می رود عمیق تر و بیشتر می شود مستحکمتر میکند.

گاهی اوقات این الگوی سیم کشی مغز مفید است. برای مثال وقتی هر مهارت جدید مانند نواختن پیانو یاد گرفته است و ما به عنوان خوانده شده موسیقی و حرکت دست ما از طریق تلاش آگاهانه اما پس از تکرار زمانی که مغز می شود سیمی و مسیرهای عصبی تشکیل شده, ما به طور خودکار حرکت می کند ما دست به مناسب کلید زمانی که آنها چشم تشخیص یادداشت بر روی صفحه است. یکی دیگر از مهارت هایی که یک عادت تبدیل می شود و ذخیره می شود در ناخودآگاه شما در حال رانندگی یک ماشین. در ابتدا دانش آموز راننده باید سعی کنید به خاطر داشته باشید همه چیز اما پس از یک در حالی که آن را می شود به صورت خودکار و راننده ممکن است درایو پایین جاده و فکر کردن در مورد چیزهای دیگر از رانندگی حتی صحبت کردن در تلفن در حالی که با خیال راحت رانندگی.

کلیدی است البته که این مهارت ها و عادات re ذخیره شده در ذهن ناخودآگاه نیز نامیده می شود ناخودآگاه از آنجا که ما به نظر می رسد برای انجام بسیاری از چیزها ناخودآگاه و بدون فکر کردن در مورد آنها.

مغز و اعصاب زبانی برنامه نویسی به معنی آموزش مغز با استفاده از کلمات به شکل جدید مسیرهای عصبی. یکی NLP تکنیک توقف روش. ماهر هم می پاشد هدایت مشتری به آرامش و در دسترس قاب ذهن و سپس مشتری تصویر او و یا خودش شروع به انجام رفتار ناخواسته در این مورد قمار. فقط به عنوان مشتری به شکل یک تصویر از قمار و مسیرهای عصبی برای قمار تحریک درمانگر می گوید: “ایست!” و به مشتری اجازه می دهد تا صحنه محو شدن از ذهن او. به عنوان این است که تکرار بیش و بیش از این مسیرهای عصبی هستند rewired و اصرار به قمار شروع به محو دور.

مسیر عصبی نیست رفته آن است که به سادگی دوباره سیم کشی و مشکل قمار باز را توسعه داده است یک عادت جدید و غیر قمار. البته مشکلات قمار واقعا هرگز به طور کامل به دور پس از آن یک ایده خوب برای ادامه با 12 مرحله گروهی از نوعی دیگر پشتیبانی می کند.

به خصوص آموزش درمانگران می توانید با استفاده از ان توقف روش و در چند جلسه مشکل قمار باز خود را و یا راه خود را به بهبود است. دیگری جایگزین این است که فایل های MP3 است که می تواند فایل های دانلود شده از اینترنت یا حتی به گوش آنلاین.

کلید موفقیت با استفاده از این آرامش تأملات هدایت تکرار است و یک نگرش مثبت است. از آنجا که آنها بسیار ساده است به استفاده از بسیاری از مردم در حال حاضر با استفاده از آنها به صورت روزانه. شما هرگز نمی دانید که فرد نشسته در هواپیما در کنار شما با هدفون متصل به کمی MP3 پلیر ممکن است به درمان او یا خودش به صورت یک قمار مشکلات و یا برخی دیگر از رفتار ناخواسته. آن است که ساده و به طور گسترده ای استفاده می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *