با استفاده از مینوکسیدیل برای مبارزه با ریزش مو – مزایا و معایب

[ad_1]

بسیاری از ریزش مو در افراد مبتلا به استفاده از دارویی محصولات از دست دادن مو با درجات مختلفی از موفقیت است. این مقاله به بررسی نقاط قوت و ضعف درمان موضعی مینوکسیدیل.

مینوکسیدیل ثابت کرده است که یک انتخاب بسیار محبوب در میان افراد مبتلا به ریزش مو. راه مینوکسیدیل با این نسخهها کار کاملا شناخته شده است و در حال حاضر تصور می شود پتاسيمی باعث hyperpolarisation از غشای سلولی است. آنچه ثابت شده این است که آن می تواند باعث افزایش رشد و تیره شدن موها هنگامی که به تاج منطقه ریزش مو.

بسیاری از افراد با نازک شدن مو گزارش نتایج مثبت از استفاده از ماینوکسیدیل به عنوان آنها را ببینید افزایش رشد مو در نواحی نازک شدن و بنابراین توصیه من به همه مشتریان سعی کنید مینوکسیدیل اگر آنها در حال حاضر انجام شده است. موفق ترین نتایج دیده شده است که مینوکسیدیل استفاده می شود نازک شدن مو در تاج.

برخی از عوارض جانبی گزارش شده از استفاده از مینوکسیدیل. ترین به طور گسترده ای گزارش شده هستند عبارتند از: سوزش و یا احساس خارش و سوزش در پوست اطراف ناحیه تحت درمان ، بعلاوه مینوکسیدیل کاربران گزارش داده اند که درمان اتحاد چپ خود احساس موهای خشک و نی مانند و کسل کننده است. عوارض جانبی هستند که احتمالا ناشی از ترکیبی از الکل و پروپیلن گلیکول استفاده می شود معمولا در مینوکسیدیل فرمولاسیون.

عوارض بزرگ نیست و همیشه محو شدن پس از درمان متوقف شده است. متاسفانه مینوکسیدیل استفاده می شود باید به طور مداوم; و بسیاری از مردم هنوز به این نتیجه درمان آنها باید به خاطر آنها اعمال نمی شود آن را به طور مداوم. بنابراین مهم است که برای پیدا کردن یک راه حل که اجازه خواهد داد که مینوکسیدیل کاربران به آن اعمال می شود به طور مداوم برای مدت زمان طولانی.

نام تجاری پیشرو از مینوکسیدیل محصولات Rogaine®, تولید فوم ماینوکسیدیل بدون پروپیلن گلیکول به تلاش برای مبارزه با این عوارض جانبی. این کمک کرده است با این حال گزارش ها از خشکی مو و پوست سر هنوز هم باقی می ماند. این گزارش کاربر به طور گسترده ای ابراز در انجمن نقد و بررسی محصولات وب سایت ها و توصیفات های ویدئویی به عنوان دیده می شود در پست زیر در مورد پوست سر, خشکی و سوزش پوست سر.

از ما کارشناس تحقیقات ما نشان داده است که یک مرطوب کننده سرم در حالت ایده آل یک طراحی شده برای استفاده بر روی مو می تواند غلبه بر عوارض جانبی مرتبط با استفاده از مینوکسیدیل. با استفاده از یک سرم حاوی مرطوب کننده ها مانند هیالورونیک اسید و مواد تشکیل دهنده برای کمک به درمان مانند بتا گلوکان پس از استفاده از مینوکسیدیل را ترک خواهد کرد و پوست سر خود را فورا راحت تر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *