بالا 4 چیزهایی که در نظر بگیرید قبل از عمل بینی

[ad_1]

ظاهر فیزیکی یکی از جنبه های حیاتی از زندگی است. تقریبا هر انسانی در تلاش به نگاه خوب و هوشمند و سعی کنید به پایان تعدادی از چیزهایی که به منظور افزایش زیبایی بیرونی. افزایش تعداد محصولات آرایشی و بهداشتی برای هر دو مردان و زنان است که یکی مربوط به اثبات به این. یکی دیگر از مهم ترین و پیشرفته راه های بالا بردن عزت زیبایی عمل جراحی زیبایی.

این پست مربوط به یکی از محبوب ترین و بسیار مورد نظر اعمال جراحی شناخته شده به عنوان عمل جراحی بینی. هزاران نفر از مردم تصمیم گرفتند برای این عمل جراحی و آنها را به نتایج قابل توجهی. اما قبل از عمل جراحی مهم است که به نظر برخی از چیزهایی. خواندن پست برای به اتمام اشاره گر مربوط به جراحی بینی یا رینوپلاستی-

1. جراحی زیبایی بینی با بیش از عمل جراحی زیبایی

جراحی زیبایی بینی, همچنین شناخته شده به عنوان یک شغل بینی یکی از پیچیده و پیچیده عمل جراحی. این نیز یکی از قدیمی ترین جراحی پلاستیک و دشوار است برای اجرا. این عمل جراحی بینی اغلب معاملات با حفظ و اصلاح از بینی تنفس. گاهی اوقات جراح بلوک بینی حمایت مهم است که برای راه هوایی بینی در طول عمل جراحی که منجر به احساس گرفتگی و همچنین تنفس گرفتگی. اما آن را باید به ذکر است که با استفاده از تکنولوژی مدرن و مردم هم اکنون می توانید یک عمل جراحی موفقیت آمیز.

2. خودداری از انجام ورزش برای یک ماه

تورم و کبودی یکی از شایع ترین انواع اختلالات شما ممکن است پس از عمل جراحی است. بنابراین افزایش ضربان قلب می تواند منجر به تورم بیشتر این همان چیزی است که شما قطعا نمی خواهید به چهره پس از عمل جراحی بینی. ضربان قلب بیش از 100 شایع است که در هر قلبی احتمالا می تواند یکی از دلایل قابل توجهی برای بینی خود را به تورم کبودی و حتی خونریزی.

3. یدکی حداقل ده روز از کار خود را

من صحبت به برخی از بیمارانی که تحت جراحی زیبایی بینی. به گفته آنها سه روز به اندازه کافی برای استراحت و به درمان عمل جراحی است. اما در واقعیت آن است که صرفا فقط امکان پذیر نیست. یک فرد تحت عمل جراحی بینی احساس خواهد شد حتی بدتر از روز سوم یا چهارم نسبت به روز اول. پس از سه روز کافی نیست و باید یدکی حداقل ده روز از برنامه به طور منظم کار می کنند.

4. باید مناسب و معقول دانش در مورد جراح

اگر شما در حال برنامه ریزی برای کار بینی و سپس شما باید به بسیار مهم برای انتخاب جراح. موفقیت این عمل جراحی به طور کامل بستگی به مهارت و تجربه و توانایی جراح. شما خواهد شد برخی از شناخته شده و مشهور جراحان برای جراحی زیبایی بینی و آنها را به برخی از مهارت های عالی.

جدا از همه این نکات مهم برای پرس و جو در مورد قیمت دلیل از عمل جراحی به دلیل عمل جراحی بینی است که به عنوان یکی از گران قیمت عمل جراحی. امیدوارم که خوانندگان پیدا کردن این پست کاملا مفید و با استفاده از در نظر گرفتن قبل از عمل جراحی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.