این است که تکنولوژی در حال تغییر مغز ما قالب بندی – ما باید تغییر سیستم آموزشی ما به بازی ؟

[ad_1]

چندی پیش من در بحث با ما اتاق فکر برخی از چالش با این همه تکنولوژی های جدید و تمام اطلاعات شناخته شده برای بشر به معنای واقعی کلمه در کف هر دانش آموز به اندازه کافی خوش شانس به یک پدر و مادر خریداری شده که آنها یک گوشی هوشمند است. در هنگام برگزاری این دانش را در دست دارند – تعجبی ندارد که احساس می کنند آن را بی فایده تلاش برای حفظ کردن هر چیزی – “چرا زحمت من فقط می توانید آن را نگاه کنید تا!” خوب حق با آنها حتی اگر ما می دانیم که وجود دارد برخی از چیزهایی که آنها نیاز به دانستن (حفظ) و فکر می کنم برای زنده ماندن در این جهان است. بیایید صحبت کنید.

بله دیجیتالی شدن جهان متفاوت ایجاد می کند واقعیت, یک, که ما مغز و بدن بودند نه لزوما تکامل یافته برای, بنابراین, انسان محور تکنولوژی کلیدی است و ما نیاز داریم که قبل از ما رفتن بیش از حد بیشتر است. در سمت به علاوه و آن را بزرگ به علاوه ما برای باز کردن افقهای زمانی که ما تبدیل به دیجیتالی متصل در چنین فراوانی است. و آن است که فن آوری است که به تنهایی مشکل آن است که چگونه از آن استفاده می شود. که این شکاف دیجیتال. یک فرد ممکن است با استفاده از فن آوری برای ارسال تصاویر از “گربه ها” برای دوستان در Facebook دیگر ممکن است استفاده از آن به همکاری با سگ محققان در اطراف این سیاره برای نجات گربه های بزرگ را از انقراض. در حال حاضر و سپس دومی خیلی بهتر است اما ما باید اجازه می دهد آزادی انتخاب کنید که چگونه یکی از آرزوهای خود را به استفاده از فن آوری هدیه قبل از آنها درست است ؟

من خواندن یک مقاله جالب دیگر روز; “ما وعده داده شده بود پرواز Cars, همه ما رو 140 کاراکتر” به این معنی که توییتر است که ارزش $10s میلیارد و 500 میلیون دلار ما می تواند به موفقیت کامل عمود پرواز شخصی ماشین پرواز. انسان ها با رای های خود را به دلار, فرد به طور متوسط می خواستم به خوشحال می شود منحرف کردن پیام های متنی خود و اعتبار از آنجایی که آنها از دست رفته چیزی در زندگی خود را در حال حاضر آنها می خواهند بیشتر از آن چرا ؟ چرا که آنها مشغول استفاده از تکنولوژی آنها حتی بیشتر احساس خالی داخل – اما پس از آن دوباره خود را از اعتیاد به این فن آوری شدند یک انتخاب است که ما به استدلال می کنند با آزادی خود را انتخاب کنید ؟ سخت به می گویند اما بله من تمایل به با شما موافقم. من شخصا نه در Facebook نه من خود را یک تلفن هوشمند برای دلایل ترین فن در نظر گرفته اند اما نمی تواند بدون انجام دهد.

چگونه ما تدریس به کودکان ما در میان این همه رسانه های اجتماعی, اطلاعات و تکنولوژی تعیین خواهد کرد که چگونه آنها با استفاده از آن در آینده است. ما کل تمدن بشری در خطر است و خدای ناکرده اگر همه که فن آوری به توقف کار یک روز ؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *