ایجاد مجموعههای ارزشمند – عادت بسیار موثر از جمع

[ad_1]

پس از مصاحبه با ده ها تن از تاسیس و موفق جمع در موضوع ایجاد جهانی مجموعه, من مقطر هفت عادت بسیار موفق در جمع:

1. صبر و شکیبایی است. موثر جمع که ارزش صبر و ممکن است اگر لازم باشد صبر کنید ماه ها یا حتی سال قبل از دستیابی به خصوص نادر و مهم نمونه برای مجموعه خود را.

2. پشتکار. موثر جمع باید شکیبایی به طور مستمر جستجو و صیقلی کردن تا زمانی که آنها از زیرخاک در اوردن (گاهی اوقات به معنای واقعی کلمه) یک مورد برای اضافه کردن به مجموعه خود را.

3. بورس تحصیلی. موثر جمع می دانیم که دانش قدرت است در جهان جمع آوری شده است. آن را فراهم می کند یک لبه است که جدا متخصص جمع آوری از بقیه در این زمینه است. موثر جمع شدن در اثر کارشناسان در مورد این موضوع از خود کلکسیونی.

4. درک. موثر جمع درک کنند که مجموعه خود را هرگز ممکن است کامل و یا کامل است. لذت از جمع آوری است که در جمع آوری و مطالعه هر آنچه در آن است که آنها پیدا کردن جذاب و ارزشمند است.

5. حفظ و نگهداری. موثر جمع آوری می دانم که آن چه آنها را, اما چگونه به خوبی از آنها مراقبت از آن است که مهم است. موثر جمع کنم مثل archivists و مراقبت از گنجینه های خود را مانند یک Brinks گارد محافظت از پول نقد بیرون آمدن از یک Vegas شمارش قفس.

6. جستجو در اینترنت زرنگ و دانا. موثر جمع می دانید ارزش اینترنت و آنها آموخته اند که چگونه به خم شدن و موتورهای جستجو به آنها خواهد شد. مانند عمده نلسون احضار Barbara Eden از بطری آنها می دانند که چگونه به استفاده از موتورهای جستجو برای جلو آوردن موارد آنها به دنبال.

7. برادری. موثر جمع رسیدن به دیگران در جامعه جمع آوری و به اشتراک گذاری خود را حکمت و دانش آزادانه. آنها می دانند که به اشتراک گذاری تخصص خود را است پاداش خود را و کمک به دانش پایه گسترش آنها در دسترس بودن مجموعه و افزایش ارزش مجموعه خود را.

این است آنچه که من آموخته ام مصاحبه بالا جمع به عنوان وب مستر فانی.

کپی رایت: مارتی ویل 2007

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.