ایجاد حفظ و ارائه Homeschool نمونه کارها

[ad_1]

بسیاری از مدارس در حال حاضر نیاز به homeschoolers به ارائه اوراق بهادار نشان دادن پیشرفت دانش آموز خود را در یک روش سازمان یافته مد. این است که در واقع یک روش مناسب برای ضبط هر زمان که آن را به درستی انجام می شود. در اینجا برخی از ایده های در مورد چگونه به ایجاد و حفظ و خود را در حال حاضر homeschool نمونه کارها برای موفقیت در ارزیابی, ارزیابی و نقد و بررسی.

اول از همه این مهم است که به درک شرکت در دقیقا چه homeschool نمونه کارها است. اساسا یک homeschool نمونه کارها مجموعه ای از مواد استفاده می شود که به منظور به نمایش گذاشتن آنچه فرزند شما آموخته شده در طول دوره “مدرسه سال است.” این مهم است زیرا متعدد متحده نیاز سالانه ارزیابی از دانش آموزان homeschooled یا از طریق آزمایش و یا ارائه یک نمونه کارها. در حالی که این ممکن است به نظر می رسد که نگه داشتن یک نمونه کارها فقط تا آنجا که شما نیاز به پیروی از قانون است. این مورد نیست اما. اوراق بهادار نیز می تواند کمک به پدر و مادر و فرزندان خود را به ثبت پیشرفت خود و دستاوردهای. این حتی مهم تر می شود هنگامی که یک کودک به مدرسه و نیاز به یک دیپلم.

حالا که ما درک اهمیت یک نمونه آن نیز مهم است به درک که وجود دارد این است که هیچ راه درست یا غلط است که در آن به ایجاد یک نمونه کارها. آن است تا به پدر و مادر و یا کودک چه مواد نمونه کارها شامل خواهد شد. اما این یک ایده خوب برای انتخاب انواع مواد به منظور منعکس کننده آنچه کودک آموخته و با تجربه و انجام شده در طول سال. برخی از مواردی که باید شامل در نمونه کارها خود را در حال: پیشنهاد موارد عبارتند از:

(1.) یک مجله که حاوی یادداشت ها در مورد فعالیت ها و پیشرفت های که ساخته شده است.

(2.) فهرست منابع (به عنوان مثال کتاب, نرم افزار کامپیوتر, بازی های, اسباب بازی و خارج از کلاس).

(3.) نمونه کودک کار (به عنوان مثال نمونه ای از خلاقیت در نوشتن و نقاشی و متن کتاب و یا کتاب کار صفحات و اگر ممکن است شما ممکن است شامل نوار صوتی یا تصویری از کودک خود آواز و نواختن ساز و خواندن با صدای بلند و یا در نظر گرفتن بخشی در یک چشمگیر عملکرد – تصاویر نیز گاهی اوقات کار به خوبی در محل های صوتی و یا نوار ویدئو).

(4.) عکس از سفرهای, آثار هنری, پروژه ها و زندگی خانوادگی.

(5.) بروشور و جزوات از زمینه سفر و فعالیت های دیگر.

(6.) یک لیست از کتاب هایی که کودک به عنوان خوانده شده, از جمله هر دو عنوان و نویسنده.

(7.) یک لیست از اهداف خود را برای سال.

در حالی که این ممکن است به نظر می رسد کاملا قریب به اتفاق شما می خواهم صادقانه بود شگفت زده در چگونه به راحتی شما می توانید انجام این کار زمانی که شما شروع به آماده سازی نمونه کارها خود را در آغاز سال است. به سادگی با استفاده از سه حلقه چسباننده و اضافه کردن مقاله خود را در روزنامه نگاری. شروع کردن با لیست چند تا از اهداف خود را برای سال و چه منابع شما با استفاده از برای رسیدن به آن اهداف (این می تواند اصلاح شود و در طول سال به عنوان مورد نیاز). سپس شروع به جمع آوری نمونه از کار سازماندهی آنها را با موضوع و پانچ سوراخ در آنها به محل آنها را در خود جمع کن. همیشه حداقل یک دور انداختن دوربین در دست, به طوری که شما می توانید تصاویر را از هر چیزی که شما می خواهم که فرزند خود را می کند (یعنی خواندن بازی رقص). شما همچنین می خواهید برای گرفتن عکس در زمینه سفر و همچنین عکس از فرزند خود را, پروژه ها و خلاقیت. این تصاویر هم می تواند قرار داده شده در یک آلبوم عکس و یا اگر شما احساس واقعا craftsy شما می توانید سازماندهی آنها را به یک دفترچه یادداشت. شما همچنین می خواهید مطمئن شوید که برای نگه داشتن بر روی هر یک بروشور یا کاغذ دیگر مواردی است که شما جمع آوری در حالی که در یک آموزشی تفرج. این به راحتی می تواند قرار داده شده در آسمان ببینید-از طریق ورق محافظ. این نیز زمان خوبی برای شروع به جمع آوری یک لیست از کتاب هایی که در حال خواندن.

هنگامی که شما با هم قرار دارند آغاز از نمونه کارها خود را متوقف نمی وجود دارد. تعمیر و نگهداری منظم (من پیشنهاد می کنم هفته آن را به عنوان کمک خواهد کرد که شما را به نوشتن طرح درس خود را برای هفته بعد) باید به طور منظم نوشته های مجله و مداوم مجموعه ای از نمونه کار های, عکس ها و هر چیز دیگری که شما مایل به شامل. برخی از مدارس نیاز به سه ماهه ارزیابی در سراسر homeschool سال است. این زمان برای پدر و مادر و کودکان به منعکس کننده بر خود پیشرفت و موفقیت از ماه قبل است. در عین حال حتی اگر منطقه مدرسه خود نیاز ندارد فصلنامه نقد و بررسی شما نمی خواهید به صبر کنید تا پایان سال به تقلا و مسابقه به قرار دادن با هم یک مجموعه است که منطقه مدرسه خود را تایید. نه شما و نه فرزند خود را سزاوار داشتن به رفتن را از طریق غیر ضروری استرس نیاز به مرتب سازی از طریق تمام مواد که جمع آوری شده در طول سال.

وقتی که آن زمان برای بررسی شما ممکن است انتخاب کنید برای حذف برخی از مواد از نمونه کارها خود را. شما را پیدا خواهد کرد که برخی از این کارها به سادگی انجام نمی به درستی منعکس کننده آنچه شما انجام شده در طول سال. اگر/وقتی که شما تصمیم به علف هرز از طریق نمونه کارها خود را, شما نیاز به یاد داشته باشید که هدف از این بررسی این است که به ارائه یک دید کلی از homeschool سال نشان می دهد که کودک مشغول است در مدرسه در منزل و پیشرفت در حال ساخته شده است.

از بررسی نمونه کارها می تواند هیجان انگیز پس از آن فراهم می کند هر دو پدر و مادر و فرزندان با هم به بحث در مورد آنچه آنها انجام داده ایم در خانه. زمانی که این بحث با فرزند خود را, شما ممکن است پیدا کردن آن مفید به نوشتن خلاصه ای از آیتم های که شما می خواهید به برجسته در طول سال و قبل از بررسی است. برای مثال اگر فرزند شما آموخته به عنوان خوانده شده و یا استاد مهارت شما ممکن است مایل به این اشاره به مؤلف. البته شما هرگز نباید خود را مشاهده و بررسی نمونه کارها به عنوان یک زمان برای شما در نظر گرفته شود و یا به سخره گرفتند. آن زمان به گوش دادن یاد بگیرید و پشتیبانی از خود مؤلف. فرزند شما نمی نیاز به حضور در طول این زمان. اگر فرزند شما می خواهد یک فرصت برای “brag” در مورد موفقیت و پیشرفت را به دیگر homeschoolers پس از این بررسی این است که یک فرصت مناسب برای آنها را به انجام این کار.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.