اهمیت پیدا کردن خوب جراحان پلاستیک

[ad_1]

اهمیت پیدا کردن یک جراح پلاستیک خوب نمی تواند درک شود. اخبار botched شغل توسط جراحان پلاستیک و نزدیکی مرگ را نیز به همراه افراد مشهور تاییدیه از جراحان پلاستیک و کلینیک های خود را. این شبکه اخیرا مسئولیت وحشتناک جزئیات ناموفق لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی که زخم به شدت برای بیمار است. شما نمی خواهید برای دریافت مخالف دقیق از آنچه شما انتظار می رود.

خود را معیار برای پیدا کردن یک جراح پلاستیک خوب خواهد بود بر اساس این که آیا آن یک ترمیمی و یا جراحی های زیبایی و یا هر دو. امن رویکرد به پیدا کردن یک جراح خوب خواهد بود به منظور بررسی ارجاع خود را با حرفه ای و مقررات کمیسیون (PRC) فیلیپین انجمن پزشکی (PMA) و انجمن فیلیپین از پلاستیک ترمیمی و زیبایی, جراحان, Inc. (PAPRAS) در وب سایت خود را در زیر:

prc.gov.ph

philippinemedicalassociation.org

papras.org

وب سایت های مجهز به موتورهای جستجو برای پیدا کردن یک عضو پزشک نام. شما همچنین ممکن است e-mail آنها در تماس خود آدرس برای شما نمایش داده شد. راهنمای خود را به امتیاز پزشک خواهد بود اعتبار خود را که باید شامل هیئت مدیره گواهینامه صدور گواهینامه است که او یک جراح پلاستیک. بیمارستان خود وابستگی و رابطه دوستانه با دیگر پزشکان و بیماران نیز باید مشخص شود. جراحی زیبایی که یک زمینه خاص پزشکی نیاز به تکمیل دو سال در این زمینه از تخصص بالای سه سال از عمل به طور کلی. خود را در بیمارستان وابستگی مهم است زیرا جراحی زیبایی نیاز به تجهیزات تخصصی. دکتر وابستگی معتبر بیمارستان یا درمانگاه شناخته شده نه تنها برای آن تجهیزات مدرن اما برای تحقیق و توسعه نیز در این زمینه خاص قطعا اضافه کردن به اعتبار خود را. مجلات پزشکی هر دو آفلاین و آنلاین می تواند کمک بزرگی به بیماران که سراغ حق دکتر و بیمارستان و یا درمانگاه.

خوب جراحان پلاستیک نیز با تبلیغ معتبر آژانس های تبلیغاتی یا رسانه ها. اعتبار, بهترین و پیشرفته با شهادت از عملیات موفق و تاییدیه توسط مشاهیر. دکتر خود شهرت نیز مهم است. شما همچنین ممکن است بخواهید به جست و پزشک نام در هر یک از موتورهای جستجو در اینترنت برای هر چیزی نامنظم است. برخی از پزشکان مرتبط با شناخته شده و مشهور جراح زیبایی برای مثال اخیرا کشیده به دادگاه به صورت غیر حرفه ای رفتار مربوط به بیماران خود را. بیماران حق دارند برای حفظ سوابق پزشکی خود را خصوصی. اکثر غیر مشهور بیماران ترجیح می دهند با احتیاط و حفظ این روش یک راز است. بعلاوه مگر اینکه شما یک هنرمند مشهور آن است که تلقی می شود محتاطانه ترجیح می دهند به یک جراح پلاستیک شناخته شده است که به احتیاط.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *