اهداف: تعیین و اجازه عادات خود را انجام بقیه

[ad_1]

تعیین اهداف است که بخش مهمی از هر بخشی از زندگی ما است. اگر شما می خواهید برای به انجام رساندن چیزی است که شما باید به مجموعه ای از اهداف و گام برداشتن در مسير آنها را به منظور موفق باشد. که جوهر از تعیین هدف: در نظر گرفتن اندازه گیری گام به سوی موفقیت است. برداشتن گام به سوی موفقیت است که بیش از فقط مایل به انجام کاری. هنگامی که شما در تنظیم یک هدف این است که تبدیل ایده به عمل است.

اهداف آسان ماندن همسو با اهداف ما مجموعه ای است که در آن چالش در می آید. اگر تحقق اهداف بود که به عنوان آسان به عنوان تنظیم آنها همه ما را wildly موفق باشد. هر سال جدید را با وضوح آمده بود و ما همیشه نمی باید به سوال آن است. حقایق و تجربه ما به شدت به ما نشان می دهد که تعیین اهداف و دستیابی به آنها دو بسیار متفاوت گام در یک فرایند مهم است.

آنچه ما باید انجام دهید را به دستیابی به اهداف تنظیم بخشی از آنها ؟ خوب هنگامی که شما در عادت تنظیم اهداف واقع بینانه است که برای شما کار می کنند, از آن می شود که به صورت خودکار. حداقل این احساس به صورت خودکار. فکر می کنم در مورد آن را این راه:

هنگامی که شما در ماشین شما و قرار دادن در کمربند ایمنی خود را, شما در حال انجام این کار برای تعدادی از دلایل:

1. ایمنی – شما می دانید که یک کمربند ایمنی می تواند به معنای تفاوت بین ایمنی و آسیب های جدی و یا حتی مرگ اگر شما آن را می پوشند.

2. حقوقی – شما می دانید که اگر شما در حال کشیده شدن و نه با پوشیدن کمربند ایمنی شما داده خواهد شد و یک بلیط برای پیروی نمی اساسی قانون ترافیک.

این دلایل شما در حال استفاده از کمربند ایمنی در ماشین خود را. شما این کار را هر بار که شما دریافت و رانندگی در هر نقطه. شما این کار را در هر زمان بدون توجه به جایی که شما می رویم و مهم نیست که چقدر با عجله شما هستند. اگر شما در حال گرفتن یک فرصت درایو شما قرار داده کمربند ایمنی خود را ، اگر شما در حال hustling برای رسیدن به یک جلسه شما قرار داده کمربند ایمنی خود را ، شما با قرار دادن کمربند ایمنی خود را در, بدون توجه به آنچه.

چگونه این تبدیل به صورت خودکار? پوشیدن کمربند ایمنی خود را در ماشین شد به صورت خودکار از آنجا که ما می دانیم چقدر مهم است. ما دو بسیار روشن محرکها به نگه داشتن ما را از غفلت از این عادت. آسیب بدنی است که یک محرک خوب و بلیط و جریمه. این محرکها مهم هستند و ما را در مسیر با اهداف ما از مرگ نمی. آنها کمک به ما در حفظ به عنوان بسیاری از ما پول به عنوان امکان پذیر است و نگه داشتن ما سابقه رانندگی پاک کردن همه در همان زمان.

این محرکها در پشت اهداف مهم هستند برای شما و برای کمک به شما شروع به ایجاد تغییرات برای دیدن نتایج شما می خواهید. هنگامی که شما فکر می کنم در مورد سلامت وجود دارد بسیاری از محرکها که تبدیل به یک عامل به ما در حال حرکت است. روزانه بهبود احساس اجتناب از دراز مدت به مسائل مربوط به سلامت و کاهش وزن و عوامل دیگر به اندازه کافی برای به دست آوردن و نگه داشتن بسیاری از ما تنظیم و رسیدن به اهداف برای زندگی سالم.

محرکها مهم هستند اما بزرگترین عامل در سلامت ما این است که عادات ما. عادات رژیم غذایی و ورزش هستند و آنچه ما را به نتایج ما به دنبال و یا نگه داشتن ما را از دیدن آنها. اگر عادات شما در خط خود را با اهداف شما دیدن نتایج شما می خواهید. اگر آنها نمی, شما را به مبارزه و دیدن نتایج شما می خواهید برای دیدن.

به عبارت دیگر عادات ما هستند مهم ترین عامل در موفقیت است. به خاطر سپردن است که موفقیت چیزی بیش از تنظیم و رسیدن به اهداف: عادات ما هستند و آنچه که به ما اجازه می دهد برای رسیدن به اهداف ساخت این اقدامات بخشی از زندگی روزمره ما است.

اغلب با نفوذ ترین چیزهایی که ما چیزهایی هستند که ما دیگر در مورد فکر می کنم. هنگامی که شما با قرار دادن کمربند ایمنی خود را, شما لازم نیست به فکر می کنم در مورد آن. شما آن را در هر زمان و در عین حال آن را نمی کند و حتی خود را وارد کنید آگاهانه فکر بسیاری از مواقع به دلیل آن تبدیل شده است تا به صورت خودکار. این محرکها وجود دارد. شما می توانید به یاد بیاورید در یک لحظه چرا شما با پوشیدن کمربند ایمنی خود را, اما شما لازم نیست به فکر می کنم در مورد آن را در سفارش به انجام آن است.

این چیزی است که عادات زندگی سالم تبدیل شده و برای افراد سالم است. شما می دانید که چرا شما در حال خوردن غذاهای سالم و ورزش خود را در هر روز. شما می دانید که چرا شما در حال انجام این کار در روز و روز را, اما شما لازم نیست که در مورد آن فکر می کنم دلیل این که شما به اهداف تعیین شده و این اقدام بخشی از زندگی روزمره خود را.

آن را می شود آسان است. این ممکن است یک چالش برای شروع اما به من اعتماد بیشتر به شما انجام چیزی بیشتر به شما خواهد بود قادر به آن را انجام دهد, بدون آن دشوار است. دیگر شما را چیزی طبیعی تر از آن می شود. به عنوان آن را طبیعی تر می شود, شما نمی خواهد فکر کردن خیلی سخت در مورد دلایل شما آن را انجام و یا جایگزین به انجام آن است. شما فقط آن را انجام دهید.

بهترین قسمت در مورد موفقیت این است که شما در حال رسیدن به اهداف شما می خواهید برای رسیدن به. موفقیت چیست ؟ موفقیت زمانی است که:

به شما در تنظیم اهداف.

شما در حال انگیزه برای رسیدن به اهداف خود.

شما عادت کردن که به شما کمک کند رسیدن به اهداف خود.

شما در دستیابی به اهداف خود.

اولین گام این است که به مجموعه اهداف خود را. اگر به شما در تنظیم آنها, آنها را بنویسید و درک اینکه چرا شما می خواهید برای رسیدن به آنها عادت است که لازم است برای رسیدن به آنها روشن شده و شما به راحتی می توانید آنها را بخشی از روال خود را.

به شما به عنوان انجام این کار و تبدیل شدن آنها بیشتر و طبیعی تر برای شما موفقیت را ببینید. تعیین اهداف و نگه داشتن تمرکز بر عمل است و بهترین راه برای توسعه عادات شما نیاز به موفقیت. آن است که عادات خود را که در حال رفتن برای کمک به شما در رسیدن به اهداف خود. بنابراین اگر شما می خواهید به موفقیت به اهداف تعیین شده و اجازه عادات خود را انجام بقیه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *