انجمن باندهای مجرمان و کلاهبرداران – William J Sharkey

[ad_1]

او یک کلاهبردار یک جیب بر یک Tammany Hall, سیاستمدار, و در نهایت, یک قاتل است. در عین حال William J. Sharkey بهترین و شناخته شده برای خود را شجاعانه فرار از اعدام در شهر نیویورک مقبره زندان است.

Sharkey متولد شد و در شهر نیویورک در سال 1845 به خوبی به انجام, که اقامت در نهم بخش در منهتن. با وجود فراوانی از خود, خانواده, Sharkey جذب بیش به سمت تاریک. او شروع به حلق آویز کردن با pickpockets قماربازان و کلاهبرداران و به زودی او قادر جیب بر خودش و یک قمار باز از برخی از شهرت. یکی غمگین روز, Sharkey دستگیر شد جیب بری و او تصویر گرفته شده توسط شهرداری عکاس دادن خود را قطعی حضور در سابقه کیفری بخش از اداره پلیس شهر نیویورک.

Sharkey به زودی بالا خود را در جنایی نردبان خرید و فروش در سرقت اوراق قرضه. با پول خود را از تلاش های ستون در, Sharkey تشکیل باند خود به نام “Sharkey در سپاه پاسداران” که مقر خود را در گوشه ای از Wooster و هوستون خیابان. آنجا بود که Sharkey insinuated خود را به محلی صحنه سیاسی و به زودی او بود عزیزم از کلاهبرداران که زد Tammany Hall. Sharkey لباس پوشیدن و خود را در بهترین لباس پوشیدن الماس درخشان در انگشتان دست خود را, و در اطراف گردن خود را. به زودی Tammany Hall قرار داده Sharkey برای انتخابات, برای دستیار Alderman. حتی اگر Tammany Hall تا به حال نفوذ و عضله کار را به نفع خود در پای صندوق های رای Sharkey به نحوی از انتخابات از دست داده. نا امید با فعالیت های سیاسی خود را شکست, Sharkey تصمیم به بازگشت به اول خود را دوست دارد – سرقت و قمار.

با پول او ساخته شده از انواع غیر قانونی تلاش Sharkey سفر به بوفالو, نیویورک و آغاز یک فارو بازی. اما Sharkey خیلی بدشانسی او موفق به از دست دادن $4000 فقط در پنج روز. منکوب, Sharkey بازگشت به شهر نیویورک و قلاب تا با دوست قدیمی خود را رابرت دان واقعی نام باب Isaacs. دان شد کارمند این شهرستان را حسابرسی است اما او همچنین یک فارو فروشنده در یک Fulton خیابان قمار خانه. بدانند دان بود و بیشتر قادر به فارو متخصص سپس او Sharkey داد دونن 600 دلار و به او گفت برای رفتن به بوفالو و سعی کنید دست خود را در فارو. دان توافق کردند که اگر او موفق شد در بوفالو به او وعده داده شده برای بازپرداخت Sharkey از 600 دلار به علاوه نیمی از برنده خود را. به عنوان شانس آن را داشته باشد دونن فقط به عنوان بخت برگشته در بوفالو به عنوان Sharkey بود و او خود را از دست داده تمام خطر است. دان بازگشت به نیویورک و گفت: Sharkey خبر بد.

در 1 سپتامبر 1872 دان و Sharkey با حضور در مراسم تشییع جنازه از جیمز رایلی برجسته عضو مایکل نورتون انجمن سیاسی بازوی Tammany Hall. پس از مراسم تشییع جنازه, Sharkey و دان سفر به طور جداگانه به یک سالن متعلق به چارلز هاروی به نام “محل” واقع در 288 Hudson Street. زمان Sharkey وارد کرده بود دونن در حال حاضر imbibed چند چاودار whiskeys در نوار. Sharkey دستور چاودار خود و پس از او آن را زدم در یکی قورت, Sharkey خود را خواستار شدند 600 دلار را از دان. دان گفت: Sharkey او شنود گذاشته از خودش و نمی تواند بازپرداخت پول است. Sharkey بلافاصله به خود جلب کرد یک تک شات Derringer تپانچه و اشاره آن را در دان قفسه سینه.

دان فریاد زد “شلیک نمی بیلی! من به شما پرداخت به عنوان به زودی به عنوان من می توانم!”

Sharkey می خواهم که هیچ کدام از آن. او نعره میکشید عقب “شما بهتر است به من پرداخت کن!”

قبل از دونن می تواند پاسخ Sharkey از کار اخراج Derringer نقطه خالی در دان. گلوله سوراخ دونن قلب او را به قتل فورا. Sharkey فرار از صحنه جرم, اما او دستگیر شد و چند ساعت بعد در یک خانه شبانه روزی در خیابان واشنگتن و در نزدیکی خیابان پری.

Sharkey محاکمه شد محکوم و محکوم به دار آویخته شد در مقبره زندان در تاریخ 15 اوت سال 1873. اما Sharkey این اتصالات در Tammany Hall تحت فشار قرار دادند اعدام او تاریخ به اوایل دسامبر.

در حالی که Sharkey زندانی شد او بازدید روزانه توسط زیبا ترین مگی Jourdan, خودش بسیار موفق جیب بر. خانم جردن وارد اوایل هر روز صبح و همیشه ایستاده بود تا ساعت بازدید شد. خانم جردن عالی بود از خانم Wesley, Allen, همسر یک سارق که برادر جان آلن متعلق به یک بی عفت سالن رقص را در خیابان آب. جان آلن شناخته شده بود به عنوان “Wickedest مرد در شهر نیویورک است.”

در حالی که اکثر زندانیان در این مقبره در زندگی ابدی کثافت کاری, Sharkey زندگی بسیار خوبی در ردیف دوم از زندان در منطقه ای به نام “قاتل ردیف.” با پول Jourdan سرقت به دست آورده و همچنین با هوکینگ او طلا و جواهر از جمله طلا, watch, Sharkey قادر به تزئین سلول زندان شماره 40 (که هرگز قفل شده) با بهترین مبلمان. اردن خریداری Sharkey گردو میز کیدرمینستر فرش یک قناری در قفس و یک کتاب-و-مجله رک بود که از سقف معلق توسط تارهای ابریشمی. جردن همچنین عرضه Sharkey با نرم تشک برای تخت یک صندلی راحت برای lounging پارچه فروشی برای تلفن همراه خود درب ظریف لباس ساخته شده از مخمل و گیلاس-رنگ ابریشم و مخمل روفرشی.

Jourdan اغلب گفته Sharkey در طول بازدیدکننده داشته است که اگر او فوت کرد و او دیگر نمی خواستم به زندگی می کنند. “ویلی من هرگز می تواند اجازه شما رنج می برند” او قطره قطره به او گفت.

در تاریخ 19 نوامبر سال 1873 در دقیقا 10 AM جردن وارد فرانکلین خیابان ورودی به مقبره. نگهبان در انجام وظیفه به او معمول عبور داده شده به تمام بازدید کنندگان. قسمت پایین بدن او قابل ملاحظه بود و حجیم اما نگهبانان زندان فکر او تا به حال فقط با قرار دادن روی اضافی petticoats برای محافظت از خودش از سرد هوا. Jourdan بلافاصله رفت و به Sharkey سلول و او به او صحبت کرد و برای چند ساعت. نگهبانان زندان بودند به طوری عادت کرده اند به او وجود دارد, آنها به سختی پرداخت هر گونه توجه به آنچه او انجام داد و آنچه او گفت به Sharkey.

خانم Wesley آلن وارد زندان در 12:30 PM. او در متوقف Sharkey سلول در ردیف دوم و خطاب به هر دو Jourdan و Sharkey. سپس خانم آلن به طبقه بالا رفت به درجه سوم به بازدید از یک زندانی به نام سیل. در 1 ساعت جردن خارج از زندان بود که کاملا غیر معمول از او همیشه ایستاده بود تا پایان روز است.

نیم ساعت بعد یک عجیب و غریب به دنبال زن به خصوص با شانه های پهن راه می رفت پایین ردیف دوم راهرو از طریق دو پایین تر دروازه و خارج از زندان است. به این مشکوک بانوی خارج از زندان دست او عبور به گارد minding خروج. این زن عینک سنگین, سیاه, لباس پشمی سیاه و سفید کت آلپ کلاه سر گذاشتن و ضخیم سبز حجاب که پوشش تمام صورت. Patrolmen دولان راه رفتن پایین خیابان فرانکلین هنگامی که او را دیدم این زن nimbly پرش بر روی یک عبور تراموا حتی اگر او با پوشیدن کفش, فرانسوی, پاشنه.

در 2:05 PM خانم Wesley آلن سعی در خروج از زندان است. به عنوان او گذشت گارد ایستاده در خروج گارد از او خواست برای بازدید کننده منتقل می کند. خانم آلن عصبی خرابکاری در جیب لباس برای چند ثانیه قبل از او گفت: “من قرار داده و آن را در جیب من است, اما من باید آن را از دست داد.”

نگهبان متوجه چیزی شد تا بلافاصله احضار سرپرست جانسون. خانم آلن بازداشت شد در حالی که سرپرست جانسون دستور داد تمام سلول ها در زندان بود بلافاصله جستجو کرد. در طول این جستجو آنها تاسف برای پیدا کردن که Sharkey سلول خالی بود. خود را در لباس های ظریف پراکنده بودند در مورد تلفن همراه خود را و سمت راست بالای خود را به روشویی بودند باقی مانده از جریان سبیل که تا به حال بدیهی است که فقط به اصلاح کردن.

خانم آلن بود بلافاصله دستگیر اما پس هیچ شواهد بتن به تهمت زدن به او و پلیس با اکراه او منتشر شد. Jourdan دستگیر شد که شب را در خانه 167 9 Ave. زمانی که کارآگاه به او گفت که او تحت بازداشت جردن پاسخ داد: “من خوشبخت ترین زن کمی در جهان است.”

جردن بود سعی کردم به طور کلی در جلسات دادگاه و دفاع شد بدنام وکیل بیل بزرگ هاو. هاو خیلی کارآمد در جردن دفاع داوران تبرئه او را در تمام هزینه.

بعدها مشخص شد که با وجود این واقعیت است که پلیس در حال جستجو تمام اسکله ها در این شهر به دنبال Sharkey, Sharkey فرار کرده بود در گاری روپوش دار فرانک اتوود و ساخته شده راه خود را به هائیتی. نه میل که کشور بیش از حد Sharkey سوار قایق دیگر و سفر به کوبا که در آن او حل و فصل.

دو سال پس از Sharkey او ساخته شده بود فرار از مقبره زندان, مگی Jourdan پیوست Sharkey در کوبا. هنوز برای برخی از دلایل ناشناخته (احتمالا به دلیل Sharkey بود که اصلاح ناپذیر مخلوق), Sharkey به شدت بدرفتاری Jourdan بسیار زن مسئول Sharkey اجتناب از پای چوبه دار در شهر نیویورک است. Sharkey آزار Jourdan, بسیار, کاپیتان کشتی که تا به حال گرفته شده Jourdan به کوبا hustled پشت او در هیئت مدیره و در زمان بازگشت او به شهر نیویورک است.

به زودی پس از آن Jourdan یافت او عشق واقعی که با او ازدواج کرده است. آنها احتمالا خرم زندگی می کردند.

تا آنجا که می توان آن را تعیین, William J. Sharkey هرگز بازگشت به شهر نیویورک است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *