اطلاعات در مورد ریزش مو پچ یا آلوپسی آره آتا

[ad_1]

آیا شما تجربه کوچک تکه های طاس در سر خود را که همچنان به بدتر ؟ اگر این مورد است, سپس این مقاله به شما برخی از اطلاعات در یک نوع از ریزش مو پچ به نام آلوپسی آره آتا.

آلوپسی آره آتا یک فرم طاسی رخ می دهد که به طور ناگهانی باعث تکه های طاس نقاط به نظر می رسد بر روی سر. وجود دارد چند مراحل مختلف این بیماری است که در آن وجود دارد از دست دادن ناگهانی مو است. اگر چه معلوم نیست چه چیزی باعث این وضعیت به نظر می رسد به طور ارثی است. اگر یکی از والدین دارای این بیماری و سپس شما ممکن است در نهایت با آن و بعد از آن در زندگی است.

اگر شما رنج می برند از این بیماری وجود دارد چند روش درمان است که ممکن است کمک کند اگر چه آن مطمئن نیستید که به عنوان روش درمان موفق خواهد بود در برخی از افراد است. یکی از روش های درمان با استفاده از یک راه حل طبیعی به نام Provillus. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای هر دو مردان و زنانی که دچار این بیماری است.

تزریق کورتیزون اگر چه ناراحت کننده کار کرده اند و در برخی از بیماران بیش از یک دوره از زمان. این نیاز به یک سری از تزریق یک بار در ماه برای کمک به تحریک رشد مو. مو ممکن است رشد فورا آن را به عنوان ممکن است نیاز به چند تزریق برای شروع قبل از مو می شود قابل مشاهده در پوست سر.

علائم آلوپسی آره آتا نسبتا ساده برای تشخیص. یکی از اولین علائم کوچک دور تکه های از دست رفته مو اتفاق می افتد بر روی سر و یا حتی ریش. منطقه ممکن است سوزش یا کمی دردناک به لمس است.

علائم شدید هستند که بسیاری از تکه های رخ می دهد ، در موارد شدید مو آسان خواهد بود به جلو و به دلیل ریشه ها ضعیف تر و نه خود را در آغوش گرفتن در پوست سر. وجود دارد هیچ پاسخ واقعی که چرا این اتفاق می افتد و یا اگر مو رشد خواهد کرد. اکثر موارد مو رشد خواهد کرد 6 ماه تا یک سال پس از آن کاهش یافته است اما نه در همه موارد.

اگر شما فکر می کنید این وضعیت و به شما در مورد آن نگران پس چرا با بررسی های محلی خود را به دیدن اگر شما می توانید برخی از مشاوره در مورد چگونه به مقابله و یا گزینه های درمان که به از را انتخاب کنید. این بیماری بسیاری از مردم در سراسر جهان است. اگر شما یکی از این افراد چرا خواندن همه شما می توانید در این وضعیت بنابراین شما می دانید دقیقا چه انتظار و چه برای درمان آن با.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *