اصول موفقیت, توسط جک کنفیلد

[ad_1]

اصول موفقیت: چگونه می توانید از جایی که هستید به جایی که شما می خواهید به; 10th Anniversary Edition (2015); توسط Jack Canfield, با جانت Switzer.

جک کنفیلد یکی از مورد علاقه من انگیزه بلندگو. من به طور منظم به سازمان دیده بان خود را سمینارها و آموزنده کوتاه در یوتیوب. من تصمیم به خواندن اصول موفقیت پس از دیدن آن در یک لیست در میان “ترین کتاب های الهام بخش”. داشتن آشنایی با جک کنفیلد را سمینارها و ایده های من فکر کردم این امر می تواند یک بررسی از اطلاعات من در حال حاضر جمع آوری شده به طوری که برای تحکیم مفاهیم در ذهن من است. اما من به زودی متوجه شد که این کتاب خیلی بیشتر از من انتظار می رود.

در اصول موفقیت جک کنفیلد همراه با چندین شرکت نویسندگان و همکاران توصیف 67 اصول زندگی خود را تغییر دهید. این 67 اصول شکسته به شش بخش است. اولین بخش “اصول موفقیت”. این به تشریح مبانی آنچه در آن طول می کشد برای شروع یک زندگی در حال تغییر سفر. آن را می دهد اطلاعات به تفکر خود را تغییر دهید و به شما برای گرفتن ابتکار عمل. نیز وجود دارد “تکالیف” به معنای بالا بردن آگاهی خود و ایجاد استانداردهای خود مانند تعیین اهداف توسعه عادات و یادگیری به عمل آورند.

بخش دوم این است که “تبدیل خود را برای موفقیت است”. این بخش همه چیز در مورد استفاده از این اصول برای توسعه طرز فکر خود را به تغییر روز به روز خود را عادت به سوی موفقیت است. این اطلاعات بسیار ارزشمند است آن را به عنوان کمک می کند تا شما را به تأمل در خود و ببینید که در آن شما اشتباهات در قضاوت هستند. فعلی خود را در شیوه زندگی و عادات می گویند زیادی در مورد که در آن شما در حال حاضر در زندگی است. اگر شما که در آن شما می خواهید به آن را تنها تقصیر خود را و مهم تر از آن است که مسئولیت خود را برای اصلاح نواقص.

بخش سه “ساخت خود را در موفقیت تیم”. با تمرکز بر که شما شناسایی خواهد کرد که شما را جذب خواهد کرد. این امر نه تنها به زندگی شخصی خود بلکه به زندگی حرفه ای خود را. شما می خواهید به صرف زمان در اطراف افرادی که سهم خود را به ارزش. شما می خواهید به اطراف افرادی که به همین ترتیب محور به موفقیت است. این بخش نیز در مورد اهمیت بودن یک رهبر و آموزش شبکه. حتی اگر شما احساس می کنید ضد اجتماعی مثل من, شما باید تمرکز بر توسعه رهبری و مهارت های ارتباطی. چرا که هیچ کس انجام هر چیزی بزرگ به تنهایی. پیدا کردن افرادی که بالا بردن شما و شما را به چالش. کسانی هستند که روابط با ارزش است.

که ما به ارمغان می آورد به بخش چهار: ایجاد روابط موفق. این به این معنی مناسب داشتن هدف اخلاقی نسبت به مردم است. این به این معنی به طور فعال گوش دادن. این بدان معنی است که صادقانه و مستقیم به عنوان اغلب به عنوان شما احتمالا می تواند. من با اعمال برخی از مهارت های ارتباطی در اینجا مشخص شده به موفقیت های زیادی. افرادی هستند که کار با من که من احساس نمی کنم خیلی از من. پس از اعمال برخی بهتر مهارت های بین فردی, من برای پیدا کردن که آنها فقط در حال انتظار برای من به یک مورد علاقه در آنها. من اجازه دهید مردم کار می کنند می دانند که آنها قدردانی شد و حضور من شد چیزی ارزشمند به آنها. نه این که یکی باید جای خود ارزش خود را در دیگران چشم انداز را ضروری است که شما در حال برگزار شد در اعتماد به نفس با دیگران به منظور introspectively باید اعتماد به نفس خودتان.

بخش پنج شاخه به امور مالی. “موفقیت و پول” است که به عنوان. این تأثیر برای من به خصوص با توجه به چگونه من مطرح شد و من وضعیت مالی خانواده. ما بی بضاعت و فقیر هر وسیله اما وجود دارد مقدار زیادی از زمان است که ما منابع مالی ساخته شد روشن است. ما نمی تعطیلات. ما نمی باید چیزهای فانتزی. یک طرف از خانواده من است که سخت کار کارگران. نمک زمین افراد با دانش و مهارت کافی برای مطابقت با یک لیسانس یا بالاتر در زمینه نسبی. پدر من می تواند هر چیزی که من از آن مطمئن هستم. او دارای دانش و مهارت از مردان ده. اما او کار کرده است سخت به پایان می رسد دیدار در تمام عمر خود را. من نمیفهمد که سرنوشت من به عنوان به خوبی.

اما من تا به حال به یاد بگیرند که از این کتاب است که من تا به حال دیدگاه منفی نسبت به پول و ثروت. من تا به حال چندین مالی خود-باورهای محدود کننده ای است که من به کار بر روی اصلاح. سپس نویسنده در ادامه به توصیف نیست فقط چرا اما چگونه به بهبود وضعیت مالی خود را. چگونه به سرمایه گذاری در خود و آینده خود را. بسیار اطلاعات مفید برای بهبود IQ مالی خود را.

بخش پایانی است که به تازگی اضافه شده بخش: “موفقیت در عصر دیجیتال”. اینترنت به ارمغان آورده است یک ثروت از اطلاعات در دسترس و دانش به جهان است. متاسفانه, آن را نیز به ارمغان آورد بسیاری از بیش از حد حواس پرتی و رک و پوست کنده بی معنی اتلاف وقت زباله همراه با آن است. استفاده موثر از فن آوری های ضروری برای موفقیت در دوران مدرن است. از نمایندگی خود را به طور موثر در رسانه های اجتماعی به تسلط بر تکنولوژی است که می تواند در پیشبرد اهداف خود است. این مفاهیم بسیار مهم است که تعداد کمی از مردم فکر را به.

علاوه بر کتاب آن است که همراه با تعداد زیادی از منابع آنلاین و پاورقی اشاره به دیگر نویسندگان و آثار.

به طور کلی اگر شما هر گونه علاقه در خود بهبود و توسعه شخصی نه تنها می توانم بگویم این کتاب فوق العاده است اما من می خواهم بگویم آن است که علاوه بر ضروری به کتابخانه شخصی خود را. جک کنفیلد یک فرد فوق العاده است. من هم توصیه سمینارهای خود را در یوتیوب. اگر شما می خواهید به آن را حتی بیشتر توصیه می کنم حضور در سمینارها و کنفرانس ها در فرد است.

خط پایین: اصول موفقیت, توسط جک کنفیلد. 10/10

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *