است Apologia علم دقیق به اندازه کافی برای کالج ،

[ad_1]

در حال Apologia کتاب های درسی علوم دقیق به اندازه کافی برای دانش آموزان? مطمئن شوید که آنها محبوب هستند با homeschoolers اما چقدر خوب آنها به عنوان علم کتاب است ؟

Apologia بسیار دقیق کالج دبستان سری. من معمولا توصیه خاص برنامه درسی, زیرا من می دانم که در آن است همه چیز در مورد “مناسب” بیش از یک کتاب درسی. وقتی که می آید به علم هر چند من تا به حال چنین موفقیت با برنامه درسی ما استفاده می شود که من واقعا توصیه می کنیم آن را – حتی به مشتریان من که نه مسیحی.

من می دانم آن را برای یک واقعیت است که Apologia بزرگ, کالج, آماده سازی به دلیل Alex (من غیر دانشمند و پسر) قادر به عبور از CLEP در زیست شناسی 3 سال پس از مصرف Apologia زیست شناسی در خانه. او به دست آورده 4.0 در مهندسی فیزیک در دانشگاه, پس از مصرف Apologia فیزیک. به یاد داشته باشید كه من علم عمده. من ساخته شده او را که مهندسی فیزیک در کالج با برادرش, چرا که او بیش از حد جوان را به یک کلاس خود است. بنابراین او به خوبی آموخته اند از این کتاب حتی اگر او نه “عشق” علم است. Apologia چیزهای بزرگ است.

من برای یک واقعیت است که Apologia بزرگ, کالج, آماده سازی چون پسر من کوین مهندسی برق عمده در کالج. او هنوز هم با اشاره به Apologia فیزیک کتاب در حال حاضر و پس از آن. او با استفاده از Apologia شیمی در طول تابستان به نقد و بررسی برای یک کلاس او بود. او بررسی خود را در کتاب فیزیک غالبا. این است که به یکی از “بهترین خرید” برای برنامه درسی, چرا که آنها به معنای واقعی کلمه با استفاده از آنها را برای 5 سال است. کوین دارای یک افسانه معدل در مهندسی و اعتقاد من آن است که در بخشی به دلیل او تا به خوبی آماده شده با Apologia, زیست شناسی, شیمی و فیزیک.

اگر می خواهید مطمئن Apologia حتی بیشتر دقیق آن امکان پذیر است. شما می توانید از طریق یک کتاب در یک ترم به جای یک سال و آن را به یک AP البته اگر شما می خواهید, اما از آن است که در همه لازم نیست فقط یک گزینه است. من شنیده ام برخی از “کالج دبستان” AP کلاس مانند پنسیلوانیا Homeschoolers برای مثال است که در واقع یک کودک 5 ساعت در روز برای تکمیل. که می تواند بسیار خسته کننده به صرف 5 دقیقه در روز در یک کلاس! یک مادر بود اجازه دادن به موضوعات هسته ای در خواندن و نوشتن و ریاضی, اسلاید, فقط تا فرزند او می تواند یک AP شیمی اعتباری. است که مقدار زیادی از کار برای تعداد زیادی از مزایای. آن را آسان تر برای نگه داشتن افراد خود را در سطح کودکان خود را زمانی که آنها این کار را در خانه با یک homeschool درسی.

Apologia is a self-teaching homeschool درسی به طوری که بچه ها می توانند یاد بگیرند که آن را خود به خود و بچه را به دانستن آنچه که آنها انجام می دهند به منظور موفق باشد. که یک معامله بزرگ از آنجا که من نمی دانم در مورد فیزیک و به سختی قادر به نگه دارید تا با شیمی.

بله کاملا Apologia است آمادگی برای کالج. آن است که کامل نیست چرا که هیچ درسی مناسب است. تمام کتاب های درسی باید غلط املایی – همه آنها – و من مطمئن هستم کسی می تواند پیدا کردن یک عیب در این کتاب شما می توانید پیدا کردن یک نقص در هر کتاب. هنوز هم آن را بزرگ تهیه و آن را توصیه میکنم حتی برای مشتریان من که نه مسیحی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *