اسب مسابقه شرط موفقیت – تخصص (قسمت 2)

[ad_1]

اگر شما در حال تلاش برای پول درآوردن از اسب مسابقه شرط بندی دانش بیشتر شما می توانید بهتر. من می خواهم به تاکید کلمه دانش به عنوان مخالف به اطلاعات است. در مسابقه محافل اطلاعات موجود از فقط در مورد همه جا. مسابقه مقاله tipsters و البته نژاد شایعه فقط به نام سه نفر.

وجود دارد هیچ جایگزینی برای دانش آن را همیشه با شما در جا خوب ایستاده به ویژه هنگامی که در ترکیب با تجربه. اما اطلاعات می تواند فقط یک قدم دور از شایعات بی اساس و یا شایعات.

نکته من این است که هر روزنامه ملی خود tipsters که به شما نظر خود را از چه کسی برنده هر مسابقه. تلویزیون صاحب نظران را نیز به شما دلیل انتخاب خود را باید برنده شوید. تنها مشکل این است که آنها اغلب به شما متفاوت انتخاب.

آن است که tipsters تقصیر آنها برای ارائه انتخاب برای هر مسابقه و اغلب در نسبتا سریع زمان. بنابراین تعجب آور نیست که میزان موفقیت خود را می تواند بسیار کم است.

شما تحت همان فشار و می توانیم وقت خود را در ساخت انتخاب شما.

اول از همه سعی کنید و در هر مسابقه است که اجرا شده است. اگر شما می خواهید برای دیدن چگونه موفق است که می تواند فقط به هر bookmakers در شروع مسابقه و پخش بسیاری از مشتریان را ترک طولانی قبل از پایان آخرین مسابقه به عنوان آنها اجرا از پول است.

پاسخ واقعی به موفقیت این است که به تخصص احتمالا فقط در تخت ملی, شکار و یا آب و هوا مسابقه. برخی از موفق قماربازان حتی تمرین کردن بیشتر و تمرکز صرفا در حداکثر سرعت دویدن مسابقه یا ملی شکار پرش از روی مانع مسابقه.

به عنوان یک متخصص شما شانس بیشتری برای تمرکز بر روی اسب است که برای اجرا در این نوع از مسابقات را مربیان و سوارکاران. همانطور که شما تبدیل به آگاه تر شانس خود را برای پیدا کردن برنده را بهبود بخشد. به عنوان مثال وجود دارد برخی از مربیان که همیشه به لحن اسب خود را برای برنده شدن اولین بار در آغاز فصل. دیگران ترجیح می دهند به آنها یک نژاد و یا دو به موتور را تنظیم کردن آنها قبل از اجرا به فرم.

شما همچنین می توانید یاد بگیرید که اصطبل خواهم به یک شرط می بندم زمانی که آنها فکر می کنم اسب خود را برنده خواهد شد و کسانی که نمی. بسیاری از مردم بر این باورند که در “زیر پول”. با دانش شما می دانید زمانی که برای انجام این کار و که نیست.

بنابراین اولین گام برای موفقیت است برای به دست آوردن دانش و تخصص.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *