از دبیرستان به کالج و یا دانشگاه – 2 – آماده سازی پایه های مطالعه موفق

[ad_1]

در اوایل روز در شما خواهد شد تنظیم پایه برای همه آینده خود را در مطالعات. این است که در یک زمان بسیار مهم در چرخش شما به سمت موفقیت یا شکست است. همانطور که با هر چیز جدید شما به زودی به شکل عادات و آن را تا به شما برای اطمینان حاصل شود که کسانی که عادات عادات خوب.

وجود مناطق خاصی از زندگی و مطالعه در آن ایجاد عادات خوب در اوایل می تواند کمک به شما به سمت هدف خود را از نمرات خوب و موفق فارغ التحصیلی. آن را به خوبی به ارزش توجه خود را بر روی این مناطق قبل از ورود در کالج و در چند هفته اول وجود دارد. با انجام این کار, شما می توانید ایجاد برخی از عادات خوب مطالعه و خود را زندگی دانشگاهی که بسیار بیشتر هموار اجرا و با موفقیت. در زیر برخی از زمینه های کلیدی از زندگی جدید خود را از کالج مطالعه که در آن شما نیاز جامد آماده سازی و توجه از ابتدا.

اذعان رقابت

آن است که روشن تر دانش آموزان در دبیرستان که احتمالا آنهایی که آن را به کالج و دانشگاه. شما یکی از کسانی که, اما شما متوجه یک تفاوت بزرگ در موقعیت نسبی خود را در کالج. در حالی که قبل از شما ممکن است یکی از دانش آموزان در کلاس خود را هنگامی که شما در رسیدن به دانشگاه شما فقط یکی از بسیاری از روشن دانش آموزان است.

با آگاه بودن از این افزایش رقابت و ذهنی آماده برای آن شما هستند احتمال بیشتری برای درخشش دوباره در محیط جدید خود به جای احساس overawed دیگر هوشمند دانش آموزان است. همچنین در نظر داشته باشید که با حق آماده سازی و بهبود مهارت های مطالعه و ایجاد حق عادات شما می توانید انجام دهید بهتر از حتی باهوش ترین دانش آموز.

برنامه ریزی وقت خود را

یکی از تفاوت های بزرگ در کالج خواهد بود مقدار “یدکی” زمان دارید. ممکن است شما فقط باید 15 ساعت سخنرانی در یک هفته و آن است تا شما را به برنامه بقیه وقت خود را در. این که آیا شما برای موفقیت در کالج یا نه ممکن است بستگی دارد که چگونه به خوبی شما قادر به سازماندهی خود و برنامه ریزی وقت خود را به بهترین اثر.

تا زمانی که شما آگاه هستند از خطرات ناشی از اتلاف وقت و سپس شما باید یک فرصت برنامه ریزی از آن عاقلانه. مهارت های مدیریت زمان هستند و بنابراین ارزش دستیابی شما حتی قبل از رفتن به کالج و وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات مفید آنلاین در مورد مدیریت زمان. توجه به مدیریت زمان به عنوان يک ضرورت مطالعه و مهارت و آماده درآمده است. آن را به شما در جا خوب ایستاده برای آینده پس از کالج به عنوان به خوبی به عنوان مدیریت زمان فقط به عنوان مهم در کسب و کار و یا زندگی کاری.

سخت تر کار می کنند

یک چیز قطعی است و آن این است کالج کار خواهد شد بسیار سخت تر از مدرسه بالا کار می کنند. اگر پس از چند هفته شما را فراموش نمی کنم آن است که سخت تر و سپس شانس هستند شما باید درک آنچه شما واقعا نیاز به انجام به نگه دارید تا با و در بالای مطالعات خود را. شما باید به دانشگاه بروید و در انتظار به کار سخت و سپس اطمینان حاصل شود که شما انجام دهد.

توجه داشته باشید مصرف

یکی دیگر از تفاوت های عمده بین روش های یادگیری در مدرسه و دانشگاه است که باید در کالج به یادداشتهای فراوانی در این سخنرانی ، شما باید از نظر ذهنی آماده برای این کار حداقل, اما, مثل, مدیریت زمان, شما می توانید به دست آوردن مهارت در توجه به خود را کارآمد تر. شما خواهد شد زمان فشرده در کالج بنابراین در هر جنبه ای از خود را مطالعه عاقلانه است که به مطالعه خود را بهبود مهارت. که شامل توجه داشته باشید در نظر گرفتن.

سریع تر خواندن

در سخنرانی اتاق شما نیاز به تبدیل شدن به کارآمد در یادداشت برداری است. خارج از سخنرانی شما باید مقدار زیادی از خواندن انجام دهید. چنین حجم ممکن به نظر می رسد قریب به اتفاق قربانیان اما خواندن است یکی دیگر از منطقه که در آن شما می توانید بهبود بخشد و در نتیجه افزایش توانایی خود را به مطالعه موثر است. سرعت خواندن یک استعداد هر کسی می تواند به دست آوردن, و اگر شما می توانید به دست آوردن آن را قبل از شما در رسیدن به کالج بسیار بهتر است.

حافظه

یک بار در کالج شما خواهد بود با بمباران اطلاعات و حقایق مربوط به افراد شما در حال مطالعه است. بزرگ بودن در استدلال و با استفاده از حقایق است که بدون استفاده از اگر شما نمی توانید به یاد داشته باشید کسانی که حقایق در وهله اول. بهبود حافظه خود را است بنابراین چیزی است که شما به نفع تا حد زیادی از. حتی اگر شما فکر می کنم شما یک حافظه خوب شما می توانید به بهبود بیشتر است.

من رفت و برگشت به تحصیل برای یک حرفه ای مدرک 12 سال پس از ترک مدرسه. نه اینکه دانشگاهی به عنوان یک دانشجو و داشتن یک “فقیر” حافظه من می دانستم که من می خواهم که مشکل بزرگ رقابت بیشتر در برابر 21/22 ساله و تازه از دانشگاه. من با تمرکز بر روی حافظه آموخته تا آنجا که من می تواند در مورد تکنیک های حافظه و که به اندازه کافی (به علاوه سخت کار البته) نه تنها به من کمک کند نگه دارید تا اما در برخی موارد حفظ جلوتر از رقابت.

بهبود حافظه واقعا تفاوت بزرگ به مطالعه خود را در چشم انداز و همچنین در بعد زندگی کاری. این مطالعه دیگری مهارت است که همیشه با شما خواهد بود به شما به عنوان حرکت به چیزهای دیگر پس از کالج و یا دانشگاه است.

توسط آماده سازی خود را در زمینه توجه داشته باشید مصرف مدیریت زمان سریع تر خواندن و حافظه شما باید شروع به سر در دانش آموزان دیگر حتی اگر آنها روشن تر از شما. با چنین آمادگی و تمرکز بر روی مهارت های مطالعه قبل از رفتن به کالج است به شما خواهد شد که به نظر می رسد درخشان به عنوان شما را در سراسر آمده به عنوان به خوبی سازمان یافته و قادر به درک و به یاد حقایق را با سهولت و قادر به دریافت از طریق یک کار خیلی بیشتر در یک زمان کوتاه از کسانی که در اطراف شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *