ارزش پاسخگویی مربی

[ad_1]

آن است که تخمین زده است که تا نود درصد از رفتار ما همیشگی است. که بدان معنی است که تا نود درصد از آنچه شما انجام, شما همین کار را در روز و روز را – اغلب بدون تفکر آگاهانه. این ممکن است به نظر می رسد مانند یک نگرانی تا زمانی که شما در نظر چه درصدی از خود رفتار تخریب موفقیت شما. در حالی که شما ممکن است آگاه باشید از برخی از عادات بد خود را طول می کشد هدایت پاسخگویی مربی به شناسایی و آگاهی به تمام عادات که محدود شما را به واقعیت کنونی خود را.

بسیاری از ما یک لیست از عادت های بد ما از حفظ گفتن خود ما تغییر خواهد کرد اما هرگز به دنبال از طریق در ساخت آنها است. فکر می کنم در مورد تمام قطعنامه های سال جدید است که هرگز اتفاق افتاده است. و آن را آسان به انجام زمانی که شما هیچ یک را نگه دارید و شما مسئول چیزهایی که شما می گویند شما می خواهید برای انجام و یا می خواهم به انجام است. شما می شود بیشتر مستعد به ایجاد تعهد برای تغییر عادات بد اگر کسی بود نگه داشتن شما را پاسخگو? این دقیقا راحت را امتحان کنید تا بهانه به شخص دیگری و شما بیشتر احتمال دارد به دنبال از چیزهایی که شما می گویند شما در حال رفتن به انجام زمانی که شما در حال پاسخگوی اعمال خود را, و یا وجود و عدم. این است ایده پشت پاسخگویی مربی.

آیا آن را نمی بزرگ اگر ما نیت خوب’ کار راه است که ما فکر می کنم آنها باید ؟ حتی شور و شوق تضمین نتایج مثبت است. اغلب وجود دارد یک شکاف گسترده ای بین ما نیات و اعمال ما. فقیر به دنبال از طریق یک واقعیت از زندگی برای بسیاری از ما است. آن را نه تنها تهدید سلامتی ما, اما آن را نیز ما مانع از دستیابی به, شخصی, مالی و اهداف شغلی است که به خوبی در دسترس ما است.

نیت خوب نمی جادویی منجر به نتایج خوب است. آنها شروع اما شما باید انگیزه برای اقدام است. تمایل متاسفانه کافی نیست و این فقط حقیقت!

ما موفق به اقدام لازم در تراز با نیت خوب. و در حالی که ما ممکن است نا امید اما به نحوی هرگز تغییر عادات منفی. ما در همان محل اقامت تکرار عادات بد است که ما باعث سرخوردگی بی پایان.

پاسخگویی مربی را نگه دارید و شما پاسخگو به دنبال از طریق خود را با “نیت خوب” و تماس با شما در آن زمانی که شما نمی. اگر این اتفاق برای شما آن را احساس نمی خوب و شما یاد بگیرند و فقط به انجام آنچه شما باید انجام دهید برای جلوگیری از ناراحت کننده “را در چهره” احساس مسئوليت. به منظور رسیدن به آنچه که شما لازم نیست که شما باید یاد بگیرند که برای شکستن عادت کردم که شما که در آن شما در حال حاضر. پاسخگویی مربی کمک خواهد کرد که شما دریافت خلاق و سعی کنید استراتژی های جدید را به حرکت به سطح بعدی خود را. با تخصص طرفی خلاقیت و بینش از پاسخگویی مربی شما انجام آنچه شما استفاده می شود به تنها قصد انجام.

آنها کمک خواهد کرد که شما را شناسایی عادات و افکار که در حال تخریب موفقیت شما و نگه داشتن شما پاسخگو برای جایگزینی عادات و افکار است که تولید نتایج فعلی خود را با بهبود عادات است که افزایش سطح خود را از موفقیت است. هیچ یک از ما کامل است و هر یک از ما بد

عادات و افکار است که محدود کردن موفقیت ما است. دیگر صبر کنیم برای تغییر عادت های بد و افکار دیگر ما همچنان به تولید فعلی ما به واقعیت است. به تغییر محیط زیست خود را, شما باید عادات خود را تغییر دهید و افکار. آن را مانند در حال تغییر از وینیل آلبوم ضبط جدید سی دی صوتی بازی.

در حالی که هر کسی می تواند عمل خود را به عنوان شبه پاسخگویی مربی حتی یک دوست و عضو خانواده و یا co-worker, فقط حرفه ای پاسخگویی مربی می تواند ارائه استراتژی های اثبات شده برای افزایش سطح خود را از موفقیت است. دوستان و اعضای خانواده و همکاران می تواند ارائه انتقادات و پیشنهادات ارزشمند خود به شهدای اما نه خیلی در این راه از راهنمایی های حرفه ای. علاوه بر این مشکل واقعا توصیه به قلب ما از دوستان و خانواده و یا همکاران. گاهی اوقات افراد نزدیک به ما هستند ما بیشتر مقاوم در برابر.

برای بهترین نتایج, پیدا کردن یک حرفه ای پاسخگویی مربی است که می تواند راهنمای شما را از جایی که هستید به جایی که شما می خواهید. قبل از شروع شما پاسخگویی جلسات مربی خود را بپرسید به شما برای ایجاد یک لیست خاص از کوتاه مدت و بلند مدت اهداف است که شما می خواهم برای رسیدن به. این هدف این طرح کمک خواهد کرد که مربی خود را شناسایی عادات مورد نیاز به منظور دستیابی به این اهداف و تمرکز جلسات پاسخگویی به موثر ترین. علاوه بر این پاسخگویی برنامه کمک خواهد کرد که شما متوجه پیشرفت در زمینه های زیر:

– تعهد به عمل

– بهبود دنبال کنید از طریق

– افزایش بالا نتیجه نهایی کار بهره وری

– افزایش اعتماد به نفس

– در حال توسعه موفق عادات و افکار

شما و پاسخگویی شما مربی یک برنامه که در آن شما توافق می کنید به صحبت و بحث در مورد اهداف مشخص شده در جلسه قبلی. در طول جلسات خود را مربی خود را از شما خواهد خواست برای نقد و بررسی مجموعه ای از اهداف از هفته گذشته و از آنها بخواهید برای یک گزارش وضعیت در هر.

این فرآیند شگفت آور قدرتمند و تولید نتایج بزرگ. هنگامی که شما مسئول توضیح داد که چرا شما کامل نیست وظیفه این می تواند بسیار موثر و محرک است. آن را احساس نمی کند خوب به بهانه و کمتر از همه به پاسخگویی شما مربی. در حالی که ممکن است وجود دارد بسیار معتبر دلایل که چرا یک وظیفه نیست کامل این معمولا نادر است. من شخصی, شعار, بهانه هیچ به حساب نمی آوریم مگر اینکه شما مرده است. این صدا ممکن است کمی سخت اما نکته این است که برای شکستن عادت عذر و بهانه. شما هم آن را انجام داد و یا شما نمی. چرا اتلاف وقت با بهانه.

حتی اگر شما هنوز هم تمایل به بدفع الو قت گذراندن وظیفه تکمیل تا آخرین روز بهتر است شما شرط خود را پنج شنبه ها خواهد بود بسیار پربار روز اگر خود را پاسخگویی جلسه در روز جمعه. در حالی که خود را مربی شما را تشویق به عمل روزانه برای جلوگیری از تعویق یک بسیار پربار روز است که هنوز هم بهتر از هیچ مولد روز.

پاسخگویی شما مربی ممکن است همچنین نشان می دهد روزانه تمرینات تجسم به شما کمک کند تمرکز بر دستیابی به هدف. جلسات ممکن است شروع با مرور اهداف خود از هفته گذشته به دنبال ترسیم اهداف خود را برای هفته بعد. پس از اهداف خود را به صورت زیر

در هفته مورد بحث خود را مربی شما را از طریق تجسم ورزش که در آن شما را تصور اهداف خود در حال حاضر با موفقیت به پایان رسید. این تجسم فوق العاده موثر و با تمرکز ذهن بر روی اقدامات مورد نیاز برای تحقق خود را تجسم.

هنگامی که شما باید برای پاسخ به پاسخگویی مربی شما بهبود تعهد و تمرکز به دنبال از طریق و بهره وری. علاوه بر این داشتن یک پاسخگویی مربی خود را افزایش می دهد اعتماد به نفس و توسعه موفق عادات. شما همچنین کاهش تعویق چون شما را مهلت برای تکمیل اهداف خود را یا باید پاسخگو برای غیر اتمام است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.