“ارزش درایور” – راهنمایی برای کسب و کار خود و موفق تر!

[ad_1]

چه چیزی باعث می شود یک کسب و کار موفق ؟ ارائه ارزش به طور موثر هزینه! “ارزش درایور” اهرم کسب و کار سودآوری و کاهش ریسک. ارزش تشخیص رانندگان شرکت های موفق از رقبای خود.

برای بسیاری از صاحبان کسب و کار خود را در کسب و کار نشان دهنده زندگی خود را کار می کنند و بیشتر از ارزش خالص خود را. متاسفانه تنها حدود 1 از 4 بخش خصوصی برگزار شد کسب و کار در واقع فروش با توجه به آمار جمع آوری شده توسط بین المللی کارگزاران کسب و کار ارتباط. بنابراین مگر اینکه شما می خواهید فقط به بستن درها و بازنشسته های هوشمند آن را به گام برای به حداکثر رساندن ارزش کسب و کار.

درایور ارزش متفاوت با نوع کسب و کار است. در حالی که شهرت و کنترل هزینه ها همیشه مهم عوامل دیگر متفاوت است. به عنوان مثال:

رستوران ها – شناخته شده هستند شهرت برای مواد غذایی خوب و مثبت تجربه ناهار خوری. ارزش (سود) رانندگان برای یک رستوران موفق عبارتند از: محل, مفهوم, منو, کیفیت پخت و پز و کارکنان صبر کنید و کنترل هزینه.

شرکت های فن آوری – باید یک محصول اصلی/فن آوری و یا “می دانم که چگونه” است که حل مشکل مشتری. کلید ارزش (سود) رانندگان عبارتند از: کارگران بسیار ماهر و کیفیت و کنترل هزینه و R&D (تحقیق و توسعه).

شرکت خدمات حرفه ای – شناخته شده هستند شهرت. کلید ارزش (سود) رانندگان شامل روابط شخصی کارکنان بسیار ماهر و مقرون به صرفه خدمات تحویل.

خرده فروشی – تجاری/کالا مخلوط و موقعیت حیاتی هستند. کلید ارزش (سود) رانندگان شامل مدیریت موجودی و کنترل هزینه.

غالبا ارزش رانندگان “لمس” و کارکنان.

ناملموس (معنوی) و منابع انسانی (که رفتن به خانه در شب) محافظت می شود و قوی تر از طریق ترکیبی از استراتژی های کسب و کار و حمایت های حقوقی. استراتژی های کسب و کار عبارتند از: انگیزه طرح جبران خسارت به رسمیت شناختن پاداش و حفظ بالا انجام کارمندان. حمایت های حقوقی شامل نیاز به کارکنان کلیدی به ثبت نام غیر رقابت موافقت نامه ثبت علائم تجاری و کپی رایت و گرفتن مراحل برای محافظت از اطلاعات اختصاصی/اسرار تجاری مانند دستور العمل ها و فرمول. قرارداد با بازیکنان کلیدی از جمله همکاران و مشتریان و تامین کنندگان نیز مهم هستند.

آیا ارزش رانندگان برای کسب و کار شما?

شروع با استفاده از SWOT تجزیه و تحلیل نقاط قوت ، ضعف ، فرصت ها و تهدیدات – این کمک خواهد کرد که شما را به شناسایی “value درایور” برای کسب و کار شما. با این روش شما می توانید تمرکز بر روی کلید درایور ارزش.

در نتیجه, آن را آسان به پریشان تمام خواسته های رقابت برای کسب و کار صاحب زمان و توجه است. به حداکثر رساندن ارزش و سودآوری شرکت خود را, شما نیاز به تمرکز بر روی کلید درایور ارزش – که ممکن است ناملموس و کارکنان – علاوه بر دارا بودن به روزترین سیستم ها و تجهیزات.

مستقل چشم انداز می تواند ارزشمند در شناسایی درایور ارزش و قرار دادن با هم یک برنامه برای افزایش سودآوری کسب و کار شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.