ارتباط آسان با یک وضعیت واتساپ تصویری

[ad_1]

وضعیت واتساپ یکی از بهترین ویژگی های است که اجازه می دهد تا به کاربران برای آپلود فیلم ها و تصاویر برای مخاطبین خود را برای دیدن به جای یک متن ساده بر اساس وضعیت ارتباطات زنده است برای همه برای لذت بردن از در حال حاضر. این ویژگی است که زنده در آندروید, iOS و ویندوز گوشی های هوشمند در سراسر جهان است. WhatsApp را با وضعیت جدید که کاملا الهام گرفته از Snapchat داستان شد و اعلام کرد در چند روز قبل توسط این شرکت است.

WhatsApp در حال حاضر ساخته شده ارتقا دهید. شما نمی خواهد نیاز به خوبی در گوگل فروشگاه برای رسیدن به قادر به استفاده از این ویژگی, به دلیل آن است که در حال حاضر زندگی می کنند در برنامه خود را. در گذشته وضعیت معمولا چیزی که خسته کننده متن-بر اساس چیزی که هیچ کس تا کنون مشکل برای یادگیری و یا ارزش افراد در تمام نقاط جهان شناخته شده است برای به روز رسانی وضعیت.

با ویژگی های جدید WhatsApp را قادر می سازد شما را به کنترل که به راحتی می توانید وضعیت خود را به روز رسانی به عنوان به خوبی. در WhatsApp tab وجود دارد یک حریم شخصی گزینه به طور مستقیم در بالا. شما باید سه گزینه: “مخاطبین من” “تماس با ما” و “وضعیت جدید خود”. در اندروید, وضعیت شخصی و حریم خصوصی گزینه ای است که قطعا در داخل تنظیمات. شیر سه نقطه در واتساپ پیام خصوصی و شما قادر خواهید بود برای دیدن وضعیت حریم خصوصی گزینه در بالای صفحه. یک بار دیگر شما می توانید انتخاب کنید از سه گزینه.

شما می توانید پاسخ به کسی به روز رسانی نیز می باشد. وجود دارد و پاسخ کلیدی بنابراین شما می توانید لمس بر هر نوع عکس و تصویری و یا شاید GIF. در حال حاضر به عنوان شما ضربه بزنید پاسخ پیام خود را باید ارائه واتساپ تصویر بند انگشتی از وضعیت ارتقا دهید. آن را هنوز رتبهدهی نشده است تعیین می شود در صورتی که پیام حذف خواهد شد پس از 24 ساعت به عنوان به خوبی.

در زیر وضعیت شخصی شما را ببینید دایره ای کوچک سر از دوستان خود را با یک دایره آبی رنگ در اطراف آنها. این دایره سبز نشان می دهد آنها را به عنوان یک “وضعیت” شما می توانید بررسی. شما در حفظ و بهره برداری در این مکان برای به روز رسانی به در تماس با یک دیگر.

چگونه به حذف این وضعیت

هر چند به روز رسانی وضعیت ناپدید می شوند پس از یک روز شما قادر به پاک کردن مال اوایل اگر شما می خواهم به.

در وضعیت صفحه نمایش صفحه نمایش لمسی سه نقطه زیر به من دکمه به روز رسانی ضربه بزنید و سپس بر روی به روز رسانی شما نیاز به پاک کردن و اعتصاب حذف آیکون.

چگونه به قطع, وضعیت

شما می توانید قطع از یک وضعیت به راحتی قادر به متوقف کردن آن را از نشان دادن تا در نزدیکی بالای لیست خود را وضعیت صفحه نمایش.

به سادگی ضربه بزنید و نگه دارید به روز رسانی شما می خواهید برای متوقف کردن و انتخاب قطع پس از انتخاب به نظر می رسد.

قادر به وصل نمودن صدای مکالمه هر وضعیت است که شما را خاموش و به وضعیت صفحه نمایش و سپس حرکت در زیر به وضعیت خاموش میشه و روی آن ضربه بزنید و نگه دارید و بر روی به روز رسانی شما ترجیح می دهند برای وصل نمودن صدای مکالمه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.