اب زیر کاه مربی حرکت کلید به خوبی اسب مسابقه شرط

[ad_1]

چه نوع از شخص قطار مسابقه اسب ؟ چه ویژگی های یک فرد نیاز به منظور قادر به وضعیت نژاد اسب و مدیریت پایدار? از یک طرف حس کسب و کار خوب باید مهمی چون آموزش اسب مسابقه است که یک کسب و کار است. این مربی است که قادر به مدیریت پول و منابع کارآمد است. است که می گویند که همه مربیان خوب هستند مردان کسب و کار, اما احتمالا موفق ترین آنهایی که خوب هستند به اندازه کافی در مدیریت کسب و کار خود را به نگه داشتن شناور.

در حالی که تیزهوشی و مدیریت پول مهم است من فکر می کنم برخی از بهترین مربیان نیز اب زیر کاه. آنها آنهایی که ممکن است بهترین سهام در مدار اما آنها همیشه مدیریت به ایجاد یک زندگی. من که انتقادی وقتی که من می گویند که چون من تحسین هر کسی که می تواند زندگی را آموزش اسب. آن است که آسان نیست. برای یک چیز, اسب نمی توانید صحبت کنید و به شما بگویم که چگونه آنها احساس می کنید آنچه آنها نیاز دارند و یا آنها چه می خواهند. مربیان باید قادر به خواندن یک اسب است.

اگر کیف پول و مربی هزینه ها کافی نیست و در بسیاری از کوچکتر آهنگ های برندگان کسب درآمد نیست خیلی پس از آن مربی مدبر به اندازه کافی برای پیدا کردن راه هایی برای تکمیل آن نادر سفر به برندگان دایره. این که چرا برخی از مربیان قماربازان. این sneakier آنهایی که ایجاد فرصت برای خود را به پول. چگونه ؟ شما ممکن است بپرسید.

شده اند وجود دارد مربیان است که شناخته شده به عنوان “moonlighters” از آنجا که آنها فقط کار یک اسب است که آماده است برای برنده شدن در تاریکی. آنها می ترسند از یک clocker لکه های مناسب و آماده اسب آنها سعی کنید به کار در تاریکی و یا در این شرکت از بسیاری از دیگر اسب آن را سخت برای clocker به یک نگاه خوبی در اسب است که نشسته است بر روی یک برنده می رود.

مربیان دیگر را گاهی پر شور کار می کنند اما پس از آن به عمد وارد کردن یک اسب بر سر آن و یا پیدا کردن یک راه برای اسب به از دست دادن مسابقه بعدی پس از اخراج. وجود دارد بسیاری از راه هایی برای ایجاد یک اسب از دست بدهند و هنگامی که یک اسب از دست می دهد و ناامید عمومی آن را اغلب می رود به پست بسیار بالاتر شانس دفعه بعد آن را اجرا می کند. پس از آن دوره وجود دارد محبوب مربی حرکت از کار یک اسب در یک مسابقه. دونده فرستاده شده است در مراحل اولیه از یک مسابقه و آن را تبدیل به یک تمرین هنگامی که اسب است و سپس به عقب کشیده و در مراحل بعد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *