آنچه مردان سیاه و سفید نیاز به دانستن در مورد لیزر عمل جراحی

[ad_1]

در سال های اخیر افزایش تعداد مردان مبتلا به ریزش مو شده اند تبدیل به FUE (فولیکولی واحد استخراج) کاشت موی طبیعی به قابل اعتماد معکوس نشانه هایی از طاسی الگوی مردانه. این روش کار می کند به صورت جداگانه استخراج فولیکول های مو از فراوان تر مناطق از پوست سر و گذاشتن هر یک به مناطق که در آن مو از دست رفته است. شاید با ارزش ترین استفاده از FUE است که هیچ باقی مانده خطی اسکار بر خلاف آن سلف شناخته شده به عنوان نوار عمل جراحی (FUT). بنابراین فولیکولی واحد استخراج تبدیل به یک تقاضای بسیار بالا انتخاب در میان مردان ترجیح می دهند که با پوشیدن موی خود را کوتاه.

نتایج حاصل از اساسی FUE کاشت موی طبیعی باید به طور کلی تولید پوشش بسیار عالی و شگفت آور ، با این حال در مورد انجام پیوند مو برای مردان سیاه و سفید ابزار تخصصی و فولاد پروتکل های لازم با توجه به عواملی مانند شکل منحصر به فرد خود را به فولیکول های مو و استحکام بافت های اطراف این ریز ساختار.

محدودیت های معمولی FUE ترمیم مو برای مردان سیاه و سفید

با وجود شور و شوق برای فولیکولی واحد استخراج چالش های اجرای موفق کاشت مو روش برای سیاه مردان کمتر شناخته شده موضوع. اعضای این جمعیتی که علاقه مند هستند در ریزش مو عمل جراحی را تشویق به آموزش خود را در مورد محدودیت های روشهای مرسوم.

پایه استوانه ای طراحی کلاسیک FUE ابزار دقیق است که به طور کلی مناسب برای فولیکول های مو است که برای تولید مستقیم ، در همان زمان قابلیت های خود را تبدیل به مشکل وقتی که می آید به استخراج منحنی شکل فولیکول های مو به عنوان مورد در بيماران مبتلا به آفریقایی بافت مو.

در مردان و زنان curlier مو تهاجمی تر است انحنای فولیکول مو. به دلیل شکل این ریز ساختار حمل یک خطر آسیب دیده توسط استوانه پانچ شکل به طور منظم FUE ابزار است. و پس از آسیب دیده گرافت تولید نمی مو جدید این نتایج ناامید کننده رشد.

علاوه بر این موضوع از انحنای یکی دیگر از چالش در بیماران با ضخامت پوست سر, بافت اطراف فولیکول های مو. به این دلیل تراکم جراحان را مجبور به اعمال فولیکولی واحد استخراج ابزار پانچ با نیروی بیشتر به منظور برش در اطراف هر یک از فولیکول. این تاثیر بیشتر منجر به آسیب گرافت.

در نهایت قومی لیزر روش برای سیاه مردان نیاز به ویژه طراحی شده استخراج ابزار طراحی شده برای غلبه بر موانع فولیکولی شکل و ضخامت بافت به منظور برداشت مناسب گرافت مطلوب برای رشد مو.

نیاز به مقدماتی FUE تست

با فولیکولی واحد استخراج میزان موفقیت برای بیماران مبتلا به آفریقایی بافت مو تخمین زده شده است که حدود 30-40%. سیاه بیمارانی که قادر به رسیدن به نتایج مورد نظر خود را از طریق FUE معمولا نرمتر بافت پوست سر همراه با فولیکول های مو است که شکل مستقیم. بنابراین این افراد کمتر در معرض خطر پيوند آسیب.

سیاه بیمارانی که علاقه مند هستند در فولیکولی واحد استخراج انجام شده با روش FUE ابزار توصیه به انجام تست های اولیه. این کمک خواهد کرد که تعیین برش (یعنی پیوند آسیب) نرخ و واجد شرایط بودن خود را به صورت کامل عمل جراحی است. این آزمون را می توان به عنوان مینی جراحی کاشت مو. تعداد کمی از فولیکول های در حال استخراج و درج شده برای کمک به تعیین اینکه آیا یا نه به طور کلی رشد مطلوب خواهد بود پس از یک عمل جراحی است.

تخصصی FUE ابزار جراحی برای بیماران آفریقایی تبار

کاشت موی طبیعی به طور مداوم در حال تحول به بهترین پاسخگویی به نیازهای ریزش مو بیماران از جمله موارد خاص مانند بیماران با آفریقایی-بافت مو. به دلیل ساختاری درگیر چالش های تخصصی FUE ابزار در حال حاضر در حال طراحی بهتر به جای این مسائل است.

این PRS جهانی باز منتشر 2016 مطالعه جدید FUE تکنولوژی شناخته شده به عنوان دکتر UPunch حلقه طراحی شده است که با خیال راحت به حذف منحنی شکل فولیکول های مو در سراسر تمام بیماران حتی در افرادی که پوست سر بافت. مطالعه مقایسه نتایج حاصل از سه نوع FUE استخراج ابزار در 18 بيمار مبتلا به محکم فر, افریقایی بافت مو:

1. معمولی تیز دوار مشت

2. کسل کننده دوار مشت

3. 2 جانبه منحنی غیر دوار پانچ

معلوم شد که منحنی غیر دوار پانچ انجام بهترین از این سه با یک برش (گرافت آسیب) نرخ کمتر از 5 درصد است.

با تخصصی فولیکول استخراج فن آوری های مانند دکتر UPunchCurl اولیه تست مورد نیاز است برای انجام جراحی کاشت مو در افراد آفریقایی-بافت مو.

به جای معمولی استوانه ای پانچ نکته است که در عمل از طریق یک حرکت چرخشی این ابزار شامل یک تیز دو طرفه ساختار (فکر می کنم از موچین) که مالیاتهای بافت اطراف فولیکول مو (تصور کنید یک موز شکل) و با خیال راحت از کاغذ برداشته آن را از دو طرف.

با این روش گرافت سالم باقی می ماند. هنگامی که وارد گیرنده مناطق ریزش مو سالم در-تدبیر فولیکول رشد می تواند خود را با محیط جدید و تولید جدید ،

نشانه هایی از رشد معمولا شروع به آشکار در حدود سه یا چهار ماه پس از عمل جراحی است. و همچنان پیشرفت ادامه به فاش کردن به هجده ماه.

پس چه کاشت مو هزینه برای سیاه نر بیماران پیش بینی می شود باید? کلی هزینه چنین روش متفاوت خواهد بود بر اساس مورد به مورد. افراد نیاز به در نظر گرفتن عواملی مانند تعداد دهنده گرافت مورد نیاز و همچنین برنامه ریزی بلند مدت برای آینده ریزش مو.

با انتخاب یک رویکرد تخصصی است که دقیقا مطابق با نیازهای خود را از همان ابتدا قومی و به ویژه در مورد بیماران می تواند احساس یک حس قوی از اعتماد به نفس از آغاز سفر خود را به جای سرمایه گذاری در یک عمل جراحی است که ممکن است یا ممکن است نه دیدار با انتظارات خود را در پایان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *