آنچه را که بهترین تعریف از ثروت خالق ؟

[ad_1]

یکی از مهم ترین صفات شخصی از ثروت خالق است که آنها باید صداقت به عبارت دیگر خود را به کلمات و اعمال خود به دست در دست. به این دلیل است که از این صفت شخصی است که آنها همیشه می تواند مورد اعتماد و قابل اعتماد هستند.

متاسفانه اکثر مردم یک چیز می گویند و انجام دیگری است که کلمات خود هستند تا حمایت خود را از عملیات. بنابراین قابل درک است که چرا اکثر مردم نمی سازندگان ثروت است. شما نمی تواند یک خالق ثروت مگر اینکه شما صداقت.

ثانیا روابط خود را ساخته شده بر روی اعتماد و احترام و از این رو خود را به روابط مثبت و خوب و طولانی مدت. این را حس می کند کامل به عنوان هر گونه روابط است که عدم اعتماد و احترام به سادگی نمی تواند آخرین.

ثالثا سازندگان ثروت منجر جامد و پایدار و مترقی زندگی می کند. آنها زندگی نمی کند, grand, پرواز در آسمان زندگی یک روز و پس از آن پایین و در خیابان بعدی. دلیل اصلی این است که ثروت سازندگان خطرات را ندارد و بنابراین قرار نیست خود را در موقعیت های که در آن آنها ایستاده شانس از دست دادن همه چیز است.

این می رود در برابر محبوب متعارف باور است که بالاتر از خطر, بالاتر از پاداش. افرادی که بر این باورند این درست نیست سازندگان ثروت و اگر آنها باور دارند که این درست باشد و ثروتمند هستند به دلیل مصرف بالا و خطرات آنها پس از آن می تواند در نظر گرفته شود قماربازان.

قماربازان فراموش شانس ثروتمند شدن, اما آنها نیز ایستاده شانس از دست دادن تمام ثروت خود را.

سازندگان ثروت از سوی دیگر رشد ثروت خود را.

چهارم سازندگان ثروت ایجاد نمی کند و ثروت خود را توسط شانس, بخت یا شانس. آنها هر کدام یک فرمول برای ایجاد ثروت و آنها به سادگی صبورانه چوب به فرمول. سازندگان ثروت رشد ثروت خود را با پیروی از یک فرمول موفق است که به طور مداوم فراهم می کند و نتایج مثبت آن می تواند در نتیجه باید گفت که ثروت سازندگان در حال نتایج جستجو-مردم محور است که آنها نه تنها علاقه مند به نتایج.

من نقطه بعدی این است که ثروت سازندگان می دانید که چگونه برای ساخت یک سرمایه گذاری یا کسب و کار. آنها زمان گرفته شده اند و تلاش برای سرمایه گذاری در خود را به طوری که آنها باید دانش و مهارت های لازم به منظور ایجاد یک کسب و کار و یا سرمایه گذاری.

در نهایت ثروت سازندگان باید توانایی خود را به پول برای آنها کار می کنند – آنها را مجبور به کار برای پول خود را. این دلیل دیگری است که چرا اکثر مردم نیست ثروت سازندگان به عنوان بسیاری از مردم تنها قادر به کار کردن برای پول خود را و قادر به ایجاد پول خود را برای آنها کار می کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.